PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 812
ocen
7,0 10 1 78812
6,4 16
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Ten film to gniot nieziemski. Szkoda gadać. Bajki, które nawet mojego 11 letniego brata po połowie znudziły. Całkowicie przewidywalny. Pomieszane epoki. Totalna kicha. Jedynym plusem tego filmu jest Jim. Jak nie jesteś 7 latkiem to nie oglądaj!!!

ocenił(a) film na 3
lupuss

Nie żgadzam się. Mam 12 lat i mnie to nie nudzi. W tym filmie nie podobało mi się parę szczegułów np. to, że Olaf trafił do więzienia, albo to, że ślub Wioletki przestawili na końec. Cała reszta była super :).

użytkownik usunięty
_Sophie_

Olaf nie trafił do więzienia.

_Sophie_

I ocena 3/10. :P

ocenił(a) film na 3
donmaslanoz14

Po siedmiu latach można zmienić zdanie. ;P

_Sophie_

Hahaha, dobre. Ten pierwszy komentarz (w wieku 12 lat) naprawdę Ci się udał! :D A drugi już w ogóle dopełnia świetnie. Dzięki za poprawę humoru na wieczór! ;)

Swoją drogą ciekawa jestem ile na filmwebie siedzi dzieciaków i potem wychodzą oceny i opinie, jakie wychodzą. ;)

Jainapl

Dlaczego nie ma możliwości edycji komentarza? :/ Oczywiście co do tych ocen i opinii nie miałam na myśli akurat tego konkretnego filmu, ale mówię ogólnie.

ocenił(a) film na 6
lupuss

Mnie film się niepodobał, ale w zasadzie tylko dlatego że strasznie pomieszali. Za to książka jest fajna może nie jakaś świetna ale może być.

ocenił(a) film na 10
lupuss

Nie wiem jak jest z młodszymi widzami ale ja mam 23 lata i oglądałem ten film 6 razy - dla mnie jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 10
lupuss

ja mam lat 15 i mam ten film juz od dawna i nadl go ogladam:) bardzo mi sie podobal:) troche moze glupio ze tak pomieszali wszystko ale w sumie jak nie kreca kolejnych czesci to wybaczam im to:) pozdro.

lupuss

Mnie też nie zachwycił. Zrobili z niego taką komedię, co mi się nie podobało to raz, a dwa - to pomieszanie wydarzeń(ślub Wioletki pod koniec filmu).

lupuss

ja mam 20 lat i lubię ten film, jak kto lubi...

lupuss

Ciekawa koncepcja przedstawienia "bajuchy" ;]

"Lemon Snicket.." przypadł mi do gustu, i nie ukrywam iż głównie przez Jim'a - jego miny,zachowanie,gestykulacja, naprawdę potrafią rozbawić człowieka, świetnie odegrał swoją rolę i choćby dlatego... można looknąć na to filmisko.... ;p ...

(a tak nawiasem mówiąc "UWIELBIAM" opinie typu "dno" "totalne dno"itp. ...
czemu tylko nikt żadnych argumentów nie podaje...;/ )

ocenił(a) film na 7
lupuss

Jak dla mnie to był lekki, przyjemny film na wieczór :) Spodobał mi się jego klimat, sceneria, a postać Słoneczka totalnie mnie urzekła ;)

ocenił(a) film na 3
lupuss

Mnie się nie podobał, infantylny, naiwny, poplątany... Ale taki gatunek, bajeczka dla dzieci, więc nie oczekujmy super emocji! :P

ocenił(a) film na 10
lupuss

Ktoś, kto nie potrafi wymienić konkretnych zarzutów a miesza film z błotem, jest trollem. Tak jak w tym przypadku. A film? Cudownie klimatyczny obraz. Polecam oglądać bez lektora z napisami. OST do tej pory słucham. No i znane nazwiska nie jadą na sławie, a pokazują swój kunszt. Czegóż chcieć więcej? :)

ocenił(a) film na 9
lupuss

Szczerze? Film mi się bardzo podobał. Mam 16 lat i chociaż pomieszali fakty, to oglądanie sprawiło mi sporą przyjemność xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones