PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 785
ocen
7,0 10 1 78785
6,3 14
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Fantastyczny film! Zabiera widza w magiczny, niezwykły świat! Od dawna nie widziałam czegos tak
innego, wysmakowanego, bajkowego....Film jakich mało! I choć nie przepadam za Jimem
Carreyem- tu jest świetny, nie to poznania. Meryl- jak zwykle cudowna! Polecam, polecam, polecam
ludziom, którzy kochają świat magii i fantazji....

ocenił(a) film na 2
Fenus

Film sam w sobie średni, jego magię ratuje właśnie oparcie na wspaniałej serii, a jako ekranizacja ten film jest do d..., kiedy na Nim byłem miałem 11 lat, i wtedy już po 15 min filmu łapaliśmy się ze znajomymi za głowę jak mogli tak wszystko pomieszać. W jednym momencie jest coś z jednej części, w następej z drugiej i w sumie to chyba tylko początek i koniec zgadzają się z pierwszym tomem serii, reszta jest brana z 2,3,4, a nawet chyba 5 części. Ten film jako ekranizacja jest nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 9
Sajgoniarz

Za to film jako taki jest świetny. Nie czytałem bo za stary jestem i nawet nie wiem, że takie książki były, a film obejrzałem trochę przypadkiem i mnie zaczarował. Dwója wg. mnie to zemsta za zawidzione oczekiwania, a nie za całokształt fillmu ;-)

ocenił(a) film na 6
Pio76

Nie dajmy w sobie zabić dzieciaka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones