PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 315
ocen
7,5 10 1 119315
7,6 23
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

Rewelacyjne kino!

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam ten film! Świetna gra aktorska, komiczne dialogi, ciekawe sytuacje... nic dodać nic ująć. Żadna minuta tego nie jest stracona, żadne słowo nie pada bez przyczyny. Scenariusz i reżyseria idealnie gra z aktorstwem, widać, że tutaj dobrze się rozumieli. Chciałbym jeszcze coś napisać na temat tego filmu ale problem jest taki, że... nie za bardzo jest co :) To po prostu film praktycznie bez wad, a jak nie ma się czego czepiać to trochę nie ma o czym pisać ;)
Dodam wiec od siebie tylko, że w tym filmie chyba najlepiej przedstawili osobę homoseksualną jak do tej pory. Strasznie mnie denerwuje gdy inne filmy/książki/gry ładują mnie po mordzie wątkami stylu "Jacy to homoseksualiści biedni bo nikt ich nie rozumie a oni tacy dobrzy", ten film tego nie robi! Zamiast tego pokazuje geja jako normalnego człowieka delikatnie podsuwając nam to, że jest innej orientacji i należało by to zrozumieć! Dokładnie tak to powinno wyglądać! Dzięki temu osoby mające gdzieś poprawność polityczną mogą film oglądać bez bólu a i nawet polubić tego bohatera bo do niczego takiego nie jesteśmy zmuszani. Film nie bombarduje nas w tym temacie masą dramatycznych tekstów ale też ich nie ośmiesza, pokazuje raczej po prostu ludzką naturę inności, dokładnie tak jak to powinno być pokazane. Niestety często autorzy chcą zarobić na homoseksualizmie wciskając nam łzawe teksty i sytuacje oraz wykorzystując poprawność polityczną ku większym zarobkom co ku mojemu zdziwieniu się udaje i jest pochwalane. Ten film na szczęście tego nie robi, widać, że nic nie zostało wymuszone a po prostu zostało dopracowane.
Polecam każdemu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones