PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599595}

Les Misérables: Nędznicy

Les Misérables
7,3 108 091
ocen
7,3 10 1 108091
5,0 27
ocen krytyków
Les Misérables: Nędznicy
powrót do forum filmu Les Misérables: Nędznicy

Powinni wybrać inna aktorkę do roli Cossette. Bo przy Eponinie była baaaaaaardzo przeciętna...

ocenił(a) film na 9
adamg10

To musical, rządzi się innymi prawami, ale znając treść książki powinni raczej wybrać inną aktorkę do roli Eponiny.

ocenił(a) film na 9
sieciowiec652

Samantha Barks zagrała rolę Eponine w wersji scenicznej na 25. rocznicę powstania musicalu (w 2010 r.). Zapewne był to jeden z powodów, dla których ją wybrano. Osobiście za nią nie przepadam i widziałam kilka odtwórczyń tej roli, które biją ją na głowę i jeszcze przydeptują :P, ale w porównaniu z Amandą to faktycznie nadawałby się do Metropolitan.
Ogólnie rzecz biorąc, ładnych Eponine to w wersjach scenicznych było co niemiara - musiały być ładne, żeby cała publiczność roniła rzewne łzy na "Little fall of rain" i żeby wzbudziła ogólne współczucie. Chociaż Lea Salonga dawała radę i bez tego.

ocenił(a) film na 9
littlelotte52996

Lea Solongę widziałem we fragmencie na You Tube, podobała mi się. Zgadzam się z całym Twoim wpisem, a z tą inna aktorką odpowiedziałem odrobinę przewrotnie. Rola Kozety jednak mnie nie rozczarowała, tak to odebrałem, pozytywnie.

http://www.youtube.com/watch?v=VjfmP7h3gBw

ocenił(a) film na 9
littlelotte52996

Lea Salonga odwaliła kawał dobrej roboty jeśli chodzi o Eponine. Samantha Barks i tak według mnie miała najlepszy wokal w filmowej adaptacji, bo nie oszukujmy się - o ile zdjęcia i gra aktorska wyśmienita, to na brawa jeśli chodzi o śpiew zasługuje tylko Samantha. Głównie za "On my own".

ocenił(a) film na 6
adamg10

Calkowicie sie zgadzam - Cosette byla fatalnie obsadzona. Nie wiem, jak w ogole mozna lubic te aktorke - zabe. Swoja mimika glupkowatej amerykanskiej licealistki kompletnie kladzie te role, a czesciowo i caly film. Ze tez nie znalezli lepszej twarzy, lepszej aktorki... Amanda nadawala sie moze do rolki w filmie Mamma Mia, choc i tam chyba wszystkim dzialala na nerwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones