PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510555}

Liceum Avalon

Avalon High
5,7 14 444
oceny
5,7 10 1 14444
Liceum Avalon
powrót do forum filmu Liceum Avalon

uwielbiam tych aktorów , legendy o królu arturze i większość filmów disneya , ale zrobienie z artura
kobiety nijak trzyma się z treścią i sensem. Troch to spieprzyli ;(

Snowy8

no akurat mi się ten motyw podobał właśnie dlatego, że był niespodziewany - poza tym kiedyś tylko facet mógł zostać rycerzem/królem, a teraz nastały inne czasy xd

ocenił(a) film na 1
Snowy8

Zgadzam się z Snowy8. Również uwielbiam legendy o królu Arturze jak również książki Meg Cabot i nie sądzę by zrobienie z Artura kobiety było dobrym pomysłem. Spieprzyli film.
Różnic w filmie jest WIELE! Np.:
- główna bohaterka w książce ma na imię Ellie a nie Allie,
- w książce Will jest królem Arturem, a nie główna bohaterka,
- w książce Ellie poszła na imprezę z dwoma koleżankami a nie z jakimś kolesiem,
- w książce Ellie ma ciemne włosy, w filmie jest blondynką
Można by ich więcej wymienić ale szkoda czasu.
Film DO BANI !!

Rosemarie_Bielikov

na początku wydawało mi sie, ze wbrew temu czego sie spodziewalam, bedzie ok. tzn podbnie do ksiazki, a tam przeciez byla niesamowita historia. niestety, z kazda minutą podobalo mi sie coraz mniej, porzucialam wszelką nadzieję i stracilam szacunek w momencie gdy okazalo, sie ze Marco to nie ten zly (jak on mial) ale jak Allie została Królem Arturem... :/ szkoda słow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones