PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 987
ocen
5,9 10 1 91987
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Proszę, żeby każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, DCComicsMovie.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu:

ash_williams85

Są pierwsze recenzje filmu Liga Sprawiedliwości. Jest nieźle!
http://naekranie.pl/aktualnosci/sa-pierwsze-recenzje-filmu-liga-sprawiedliwosci- jest-niezle-2566491

wort801

Sa tez nowe foty z planu itp: http://filmozercy.com/wpis/superman-dolacza-do-ligi-sprawiedliwosci-na-nowych-zd jeciach

wort801

Tylko nieźle? No to cienko.

ocenił(a) film na 6
wort801

No i super. Tak jak chciałem.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Wielkich zachwytów się nie spodziałem, tak więc i mnie takie wczesne recenzje cieszą. Pozwolę sobie zacytować użytkownika powyżej: "Tylko nieźle? No to cienko." Jakby pojawiły się same pozytywne opinie to bym zaczął poważnie zastanawiać się nad ich wiarygodnością ( ͠° ͟ʖ ͡°).

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

dla niecierpliwych rozmowa Curryego i Waynea https://www.youtube.com/watch?v=2ni4RMvr758

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Żyjecie? Ktoś widział już film? Ja się dzisiaj wybieram więc pewnie podzielę się jakimiś wrażeniami.

Tomas505

Chętnie poczytam wrażenia innych, ja pójdę sobie do kina na spokojnie pewnie dopiero w następnym tygodniu.

ocenił(a) film na 1
matiiii

Whedon sponiewierał świetny materiał przygotowany przez Zacka. Dokrętki ewidentnie walą po oczach psując tym samym powagę i klimat. Film mimo wszystko dobry, jednak śmiem twierdzić, że gdyby do kin weszła wersja Snydera, to mielibyśmy do czynienia z czymś na prawdę wyjątkowym. Dodam, tylko iż nie jestem fanem humoru w uniwersum DC, stąd każdy przebłysk pierwotnego konceptu jak choćby początkowo ponury Cyborg, trafiał do mnie w 100%.
Zack>Whedon

ocenił(a) film na 6
kenny01

Ja jeszcze nie byłem. Ale osobiscie tez wole styl Snydera niż Whedona. Kocham BvS i jak słysze że Justice league zawiera głupawe sceny z dennym humorem to mnie to przeraża. Juz soundtrack Dannego Elfmana jest taki nijaki, niezapadajacy w pamięc gdzie w MoS czy BvS utwory do dzis brzmia mi w uszach:) Ale obejrze jutro w IMAXie i zobacze;)

ocenił(a) film na 1
kiadimundi

Również uwielbiam BvS ;) Warto nadmienić, że wycięto 3/4 scen ze zwiastunów w tym głównie akcji, co jest dla mnie totalnie niezrozumiałe i głupie - w tym choćby podcięcie zbira w banku przez WW (prawdopodobnie kwestia jej pośladków?)

ocenił(a) film na 6
kenny01

A Gal ma co nie co;)

ocenił(a) film na 7
Tomas505

ja dziś byłem na 1 seansie. I powiem krótko iż film jest trochę więcej niż średni. Thor bardziej mi się podobał.
Niby w JL jest cały czas akcja ale widać okrojenie filmu no i te wstawki dla śmiechu wg mnie są niepotrzebne do tego filmu. dałem 7 na 10 . Snyder wróć

ash_williams85

13mln $$$ z pokazów przedpremierowych: http://www.batcave.com.pl/2017/11/box-office-usa-13-milionow-z-pokazow-przedprem ierowych-justice-league/ Film ma zarobic w otwarcie koło 120mln $$$ szacuje BOMojo ;)
Za dwie godziny bede na seansie, przekonam sie czy durny humor Whedona ala Avenrengers popsuł ,,pseudo'' mrok Snydera ;]

ocenił(a) film na 3
hudylobo

Ledwo film wszedł do kin a ocena 6,6.

villa23

To jak nowością jest ze filmy z DC maja zaniżane oceny...Przejrzyj filmoteke DC ,a ogarniesz. To cud ze Mroczny Rycerz i kilka innych perełek komiksowych adaptacji DC, ma oceny na poziomie standardowych średnich komedyjek MCU. OjzaszeDeborahySnyder i inne multikonta psychomarvelickiej opozycji to żadna nowość tutaj ,do tego nie każdy musi być zadowolony. Taki TheSmiec już hejci nie oglądając filmu ...wiec czego sie spodziewasz(że ze swoich multikont orających wystawi 10/10???no na pewno), brak na wstępie loga konkurenci, znienawidzenie i jedyne zycie to te przy klawiaturze robi robote ;)
Sam film jest tak zrobiony by własnie takie psychmarvelickie tałajstwo było zadowolone(Whedon), jednocześnie nie zapominając o duchu w jakim jest utrzymywane DCU (a to wystarczy by hejcic)

ocenił(a) film na 3
hudylobo

Na imdb mniej jest chyba troli bo ocena 7,8. Zaś jutro do kina :))

villa23

Hehe akurat ten portal dla marvelozy to zło, pomidory to ich wyznacznik i każdy inny któru gloryfikuje mcu i jedzie po dc ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheSakuy

Kto pisał ze filmy ,,DC są dla śmieci,, zapomniałeś(później posypałeś się i skompromitowałeś pisząc ze oglądasz je kilkakrotnie). Znów się zakopujesz w swoich kłamstwach ale co tam/standard.
Skoro sobie przypomniałeś to zrozumiałe czemu ''TheSmiec''(sam sie tak ochrzciłeś) ;)
Cud ze aż tyle dałeś WW, brawo ty ;) Wiedz ze od dawien dawna tam do tych ocen twoich nie kukałem...bo niby po co ;p
,,Jak zarobi mniej niż Thor: Ragnarok to beka na całe hollywood :D,, Jak będziesz szedł na zakupy to napisz jak tam w ho...d wesoło XD

ocenił(a) film na 5
hudylobo

"Kto pisał ze filmy ,,DC są dla śmieci," Jakiś dowód?

TheSakuy

Musze udowadniać ci co sam pisałeś...lol hipokryzja level perfekt ;)

ocenił(a) film na 5
hudylobo

Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa chłopcze.

ash_williams85

Bedzie 98mln$$$ na otwarcie???Szykuje sie spore rozczarowanie w BO na starcie.
http://www.batcave.com.pl/2017/11/box-office-usa-czy-justice-league-rozczaruje-w -premierowy-weekend/

ocenił(a) film na 5
hudylobo

Jak zarobi mniej niż Thor: Ragnarok to beka na całe hollywood :D

ocenił(a) film na 8
ash_williams85

Byłe, zobaczyłem i podobał się BARDZO.Uważam że film mógłby być jeszcze lepszy gdyby nie wkład Whedon`a, humor często nie pasował do klimatu filmu, to nie jest Marvel że w dowolnym momencie ktoś sobie rzuca żarcikiem. Wracając do filmu to bawiłem się przednio, brakowało mi jednak Latarni, na wielki plus Flash.

ocenił(a) film na 2
waqo1986

no i jest najsłabsze otwarcie z filmów DC, nie obwiniał bym tutaj o zmianę reżysera cięcia i dokrętki, już po pierwszych trailerach było widać że wprowadzanie nowych postaci bez ich solowych filmów jest ryzykownym zagraniem. Mnie ciekawi bo chodzą opinie że w filmie są słabe niedopracowane efekty CGI jak ktoś był w kinie to proszę o wyjaśnienie co nie gra. DC chyba nie wyjdzie z cienia Marvela, trochę brak w tych produkcjach tożsamości i wolnej ręki dla reżysera, Batmany Nolana były poważne, psychologiczne i filmy potrafiły zarobić kupę kasy, a tutaj jest chyba zbyt duże zapatrzenie w pomysły konkurencji. Myśle że DC powinno szybko zrobić solowy film o Batmanie i Supermanie, a potem jeszcze spróbować zrobić coś z większą ekipą.

ash_williams85

Czy Jl wyjdzie na zero a moze bedzie mocno pod kreską:
Tymczasem The Playlist, bazując na artykule Forbes, pisze o prognozowanym wyniku końcowym Ligi na poziomie $635 milionów, co oznaczałoby dla studia Warner Bros. straty z wyświetlania filmu w kinach od 50 do nawet 100 milionów dolarów. Przypomnę, że budżet “Justice League” szacuje się na $300 milionów, plus co najmniej $150 mln przeznaczony na koszty marketingowe.

Wiecej :
http://www.batcave.com.pl/2017/11/box-office-usa-ponad-100-milionow-justice-leag ue-po-4-dniach/


Od siebie:
Moje wymysly co do wyjscia na zero/zarabiania chyba sie sprawdzaja, pisalem ze JL zacznie generowac zyski po przekroczeniu 750mln...z tego artykulu wynika ze nieosiagna takiego pulapu:/

ash_williams85

Chyba potwierdziło sie moje 750mln by wyjsc na czysto:
Forbes has done some number crunching, and they reckon that between the $300 million in production costs and a further $150 million spent on marketing, Zack Snyder's film would need to earn between $700 million and $750 million worldwide just to turn a profit. As of now, final projections come in at around $635 million, which obviously does not bode well.
Całosc:
https://www.comicbookmovie.com/justice_league/justice-league-could-ultimately-wi nd-up-costing-warner-bros-between-50-and-100-million-a155592

ash_williams85

Jak Whedon chciał zgwałcić Mrocznego Rycerza w JL:

Aktor Holt McCallany, który zagrał zbira z którym na początku “Justice Leauge” zajmuje się Batmana, w rozmowie z Men’s Fitness zdradził kilka szczegółów na temat realizacji tej sceny. Jak się okazuje za jej nakręcenie odpowiada Joss Whedon i pierwotnie miało być w niej więcej momentów humorystycznych. Warner Bros. jednak uznało, że rozpoczęcie filmu w zbyt komediowy sposób byłoby błędem.

“Uwielbiam Jossa Whedona. Moja scena z Batmanem była pierwotnie pomyślana jako scena komediowa. Tak to Joss napisał i tak to nakręciliśmy. Pomyślałem, że wszystko wyszło świetnie, ale studio uznało, że otwarcie filmu z komediową sceną byłoby błędem, więc zostało to trochę zmienione. Byłem rozczarowany, ale kiedy wróciłem do domu w Nowym Jorku, znalazłem butelkę mojego ulubionego szampana i notatkę od Jossa, w której napisał: ‘Za przegrane bitwy. Z wdzięcznością, Joss.’ Nie mogę powiedzieć, ile to dla mnie znaczyło, że poświęcił mi trochę czasu, żeby to napisać. Joss Whedon ma klasę. Oprawiłem ten list.”

Zródło
http://www.batcave.com.pl/2017/11/justice-leauge-otwierajaca-scena-z-batmanem-mi ala-byc-bardziej-komediowa/

Od siebie: O boski oby Whedon sam nie krecił zadnej wiecej JL ,ani żadnej produkcji Batmanowej, z tymi wygłupami to jedynie Shazama bym mu zlecił, stojąc oczywiście z lolą i pilnując by sutków czasem nie próbował doprawiać ;p Dobrze ze WB potrafi dobrze zainterweniowac :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones