PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 983
oceny
5,9 10 1 91983
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Lepszy od Thor: Ragnarok. Pierwszy raz jestem za DC. Do tej pory filmy mi się nie podobały, były średnie. Tym razem dali radę. Bardzo pozytywne wrażenie.
Styl się zmienił bardzo od kichy w Batman v Superman.

ocenił(a) film na 5
JangoFett

Nie rozumiem krytyki, sam jechałem po BvS jak tylko było można ale ten film mi się na prawdę bardzo podobał.
I ta 2 scena po napisach cud miód malinka.

ocenił(a) film na 6
JangoFett

Mnie osobiście bardziej podobał się BvS. Nie mogłem jakoś wyzbyć się takiego odczucia, że ten film nie jest tym czym miał być w pierwotnej wersji.

pikus1988

No shit, Sherlock.

ocenił(a) film na 6
d_devil_2

A coś konkretniejszego? Sherlocku.

pikus1988

"Nie mogłem jakoś wyzbyć się takiego odczucia, że ten film nie jest tym czym miał być w pierwotnej wersji."

Skoro robili dokrętki i to nie małe, to chyba miał być czymś innym niż pierwotnie.

ocenił(a) film na 6
d_devil_2

W tym sęk, że ja tam nawet nie widziałem koncepcji na to jak chciał to zrobić Snyder. Kolejny film z takim klimatem jak wcześniej to już trochę odgrzewany kotlet. Z tym, że ten kotlet nigdy nie smakował.

pikus1988

Mi smakował :)

ocenił(a) film na 7
pikus1988

Bo nie jest. Widać wycinanie scen. Steppenwolf to jeden z gorszych "złoczyńców" w filach komiksowych.

ocenił(a) film na 6
Wakko

Powiedziałbym, że to taka marna podróba Surtura z Thora. W ogóle efekty w JL wyglądały marnie. Tyle kasy w budżecie a tu taki klops.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones