PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 980
ocen
5,9 10 1 91980
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Ten trailer był świetny i o wiele mi się bardziej podobał niż całe nudne BvS. Jest luz, śmieszkują sobie, o niebo lepsze. Widać, że jest inna stylistyka i nie ma tego całego ścisku dupy i silenia się na mrok co w BvS. Ja jestem na "tak" i póki co hype train nadjeżdża, bardzo to fajnie wygląda.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Ten post jest taki zły, jak mniej więcej "mam nadzieję, na więcej epicko romantycznego disco-polo" ;D

Alpha_Gamer

Nie rozumiem zachwytów. To wszystko wygląda tragicznie.

ocenił(a) film na 7
Alpha_Gamer

BvS miał sporo wad, ale uważam że mocny klimat to jego zaleta. Stanowi to jakąś alternatywę dla "przezabawnych" Starków, Lokich etc. To całe smieszkowanie zbliża JL do filmów marvela. To raczej zabieg na kasę - mroczny batman nie podszedł ludziom (albo nie umieli go sprzedać / dobrze zrobić / both), więc celują w odbiorców avengersów. Bynajmniej nie raduje mnie to.

EmperorDante

Żarty Bruce'a Wayne'a są jak najbardziej na poziomie. Nie rozumiem zdziwienia tym faktem. Przecież Wayne od zawsze był typem żartownisia.

ocenił(a) film na 7
Kadex

Nie jestem czytelnikiem komiksów. Po prostu wolę klimat BvS niż Iron Guya

EmperorDante

Wiem, ale warto wiedzieć że te "żarty" i humor są bardzo naturalne do postaci Wayne'a. Nie mówiąc jeszcze o byciu playboyem.

Kadex

Masz rację. Na początku nie byłem pozytywnie nastawiony, ale po ochłonięciu myślę, że z tego coś może wyjść.

ocenił(a) film na 7
Kadex

Masz sporo racji. Ale kreacje Wayne'a u różnych twórców mocno się różniły. U jednego to filantrop i skuteczny przedsiębiorca, a u innego babiarz udający rozpieszczonego ciemniaka. Mi się poważny Wayne podoba - ewentualnie Wayne z Animated Series :D

ocenił(a) film na 3
EmperorDante

To naprawdę dobre spostrzeżenie. Jak dla mnie pomysł "nowego" "złego" Batmana to dobry pomysł, miło że wizje artystyczne się różnią. Tak z resztą powinno być, gdyż było o nim mnóstwo filmów, a będzie jeszcze więcej.

użytkownik usunięty
EmperorDante

Sam Batman jest mroczny i raczej śmieszkiem być nie może ale Bruce Wayne ma prawo się czasem uśmiechnąć i powiedzieć coś zabawnego

poza tym ej - to nie jest tak że DC to tylko mrok, burza, smutek, żal i w ogóle, tam też jest przecież miejsce na lekkość i humor

ocenił(a) film na 10
EmperorDante

Bo ludzie nie czytają komiksów BVS jest wzorowany na Dark Night return polecam i tylko później krytykować :)

ocenił(a) film na 3
Alpha_Gamer

Racja, Affleck normalnie rozmawia a nie warczy jak w BvS , so cyborga nie jestem z bardzo przekonany(chodzi o wygląd) ale jest czas na poprawki. Stroje supermana i wonder woman zaczynają przypominać te z komiksu, czyli bardziej kolorowe. Aquaman wogule nie przypomina tego oryginalnego, ale myślę że twn wygląd mu bardziej pasuje. O flashu nie wspomnę. Albo wspomnę. NAWET NIE ŚNIŁEM O TAK DOBRYM FLASHU!. Wszyscy sobie żartują, a atmosfera nie jest tak mroczna i nudna jak w BvS. Zaufam Snyderowi. Ostatni raz.

ocenił(a) film na 3
ejdamejdam

To nawet ma sens.

ocenił(a) film na 5
Alpha_Gamer

Trailer nie był świetny, był co najwyżej przeciętny i wyglądał jak sklejka paru scen z filmu.

ocenił(a) film na 10
Alpha_Gamer

Powiem Ci tak BVS był bardzo dobry wzorował się na Dark Night Return :) polecam zobaczyć nim ktoś zacznie krytykować BVS :) A tak wracając do tematu to już nie mogę się doczekać mój ulubieniec Flash wygląda zajebiście :)

ocenił(a) film na 5
j_istvan_kovacs

Aha czyli znajomość komiksu jest potrzebna do zrozumienia filmu?

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

Raczej jak ktoś chce zrozumcie świat komiksów w realu bez znajomości samych komiksów?

ocenił(a) film na 5
j_istvan_kovacs

Ale ja idąc na film nie mam ochoty czytać 30 komiksów przed seansem, aby go zrozumieć.

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

No to niech nie płaczą ludzie że coś jest be jak nie kapuje o co chodzi. W ogóle jak pójdziesz Na Justice league to będziesz wiedział kto to jest SteppenWolf? Para demons boomtubs, lub mother boxs? lub Aquaan? Flash?

ocenił(a) film na 5
j_istvan_kovacs

Ja akurat wszystkie odniesienia rozumiem, bo jestem obcykany w świecie DC. Mimo, że je rozumiem to BvS i tak uważam za jedno z najgorszych filmowych doświadczeń w moim życiu, ten film nawet nie stał obok genialnego komiksu Franka Millera. Filmy kręci się dla ludzi, a nie dla zapaleńców komiksowych. Dlatego Marvel króluje w tej kwestii.

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

Chłopi o czym ty piszesz? Króluje? króluje wśród małolatów którzy nic nie rozumieją :) Oj coś wygląda że nie jesteś w ogóle obcykany w DC pisząc że film nic nie ma wspólnego z Dark Nightem :D. Oczywiście kino jest dla ludzi ale większości maniaków komiksów :) Marvel miał tylko udany IronMan1 Capt Am 1 Avangers1 i tyle :) reszta wszystkich była klapą.

ocenił(a) film na 5
j_istvan_kovacs

Nie ma czegoś takiego jak Dark Night i nigdzie tak nie napisałem. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

Chłopie chłopie komiksu Franka Millera czyli The Dark Knight Returns wiesz on napisał to :) To tobie by się przydało czytać ze zrozumieniem masz co do nadrobienia w Świecie DC :)

ocenił(a) film na 5
j_istvan_kovacs

Poproś żonę, żeby Ci pomogła konstruować zdania. Wybacz, ale za dużo nie rozumiem z tego bełkotu.

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

Widzę że prawda boli :D ma boleć :) mogę to po Węgiersku Tobie napisać :) Masz bardzo dużo do nadrobienia jak chodzi o DC :)

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

Tak dla słabszych :) https://www.youtube.com/watch?v=dUMUH4NNYDY mały miss cklick w moim Drak night wpisie :) ale że nie ma ? :)

TheSakuy

Po BvS i SS może być człowiekowi niedobrze. Tak niezgrabne są to filmy

ocenił(a) film na 10
TheSakuy

Powiem więcej przed tym jak poszliśmy z żoną to żonę przygotowałem i bardzo jej się film podobał i zaskakująco wiedziała kto kto :)

ocenił(a) film na 3
Alpha_Gamer

Mi też pierwszy zwiastun się podoba. Mam nadzieję, że umiejętnie połączą żarty i poważniejsze momenty. Flash intrygujący, Aquaman zdecydowanie najlepszy. Największy kłopot, to ten Cyborg. Wygląda słabo. Tak zbyt plastikowo. Co innego "w cywilu", bez tej kolorowej obudowy - aktor może być. Idealny do roli kumpla-twardziela.

ocenił(a) film na 10
Lucas207

Szkoda tylko , ze film trwa NIBY 2h i 1 min... jak oni chcą to wszystko zmieścić ....

ocenił(a) film na 5
Alpha_Gamer

Jesu!!!!! Żadnego śmieszkowania!!!!!! To nie disney dla dzieciów!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones