PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 983
oceny
5,9 10 1 91983
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Nic sobie nie obiecywałem po tym filmie tylko po prostu z powodu nadmiaru wolnego czasu oglądam sporo i czas nie jest dla mnie ważny.
Nie jestem jakiś fanem filmów o superbohaterach, nie śpię w piżamie spidermena ale jak coś jest to oglądam i powiem wam szczerze że powoli mam dość tych wszystkich serii od DC i Marvela łacznie z serialami na Netflixie. Tego po prostu jest za dużo i dla mnie jak oglądam te filmy bez wielkiego spuszczania się nad tym tematem to powoli mi się wszystko już myli. Za dużo jest tych ekranizacji także już nie wiem kto jest kim i jak skończyła się poprzednia część i skąd się pobrały nowe postacie i w jakich żyją światach. Pomijając już to wszystko zaczyna być do siebie podobne i dla kasy fabryki kręcą tego od cholery mając kompletnie w dupie fabułę tak jak własnie w przypadku tego filmu który komentuje.
Nie dało się tego po prostu obejrzeć całego bo tu nie ma żadnego wątku i na nic człowiek nie czeka a na końcu ma w dupie kto ten pojedynek wygra bo w kolejnej części bohater dostanie kopa w tyłek i sobie odżyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones