PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36174}
7,7 10 487
ocen
7,7 10 1 10487
6,6 8
ocen krytyków
Lilja 4 ever
powrót do forum filmu Lilja 4-ever
ocenił(a) film na 10
bronkovic

Jeszcze jakieś przykłady opórcz tego polskiego akcentu w Lilji?

Lunasol

error http://www.filmweb.pl/film/Nya+landet%2C+Det-2000-170413/discussion/10+sekunda+f ilmu+i+ju%C5%BC+polski+akcent,2019738

Lunasol

error

Lunasol

Coś mu Polacy leżą albo nie leżą.

bronkovic

Obowiązku lubienia polaków jak na razie w nie wprowadzono ,a że nie lubi to ja się akurat wcale nie dziwię.

breton1

Wyobraź sobie, ze podzielam Twoje zdanie !

ocenił(a) film na 10
bronkovic

Nie zauważyłem, żeby jak do tej pory Moodysson nie lubił Polaków. Chociaż jak przeczyta wpis Bretona i twój, to z pewnością zacznie ich nie lubić. Nikt nie lubi narodu, którego mieszkańcy sobą gardzą.

HRA

Zasłużyliśmy sobie na to, by sobą gardzić. Dziadowski naród jesteśmy.

ocenił(a) film na 10
bronkovic

Może i wy jesteście, ale mnie w to nie mieszaj.

HRA

Nie jesteśś polskiej narodowości? Nie wiedziałem !

ocenił(a) film na 10
bronkovic

a skąd miałeś wiedzieć Jestem polinezyjskim rybakiem, który miał szczęście poznać cudowną Polkę. To sprawiło ,że zainteresowałem się Polską: jej historią, tradycją i kulturą i pokochałem ten kraj i naród. Ot tak , po prostu.

Najgorszą wadą Polaków jest to, że sami tak się nie lubią. To jedyny taki kraj na świecie., którego mieszkańcy uwielbiają robić kupę do własnego gniazda.

No cóż - nikt nie jest idealny.

HRA

Już nie płacz,tylko otwóz oczy

ocenił(a) film na 10
bronkovic

Toś mi bezsensu pojechał.
To nie ja założyłem mazgajski temat, o tym jak to "Moodysson nie lubi Plaków". Moda na antypolaka już dawno mineła mój ty bobasku.
Śpij dobrze

HRA

Bronkovic - może Ty ,,otworzysz oczy'' i sprawisz nam przyjemność wyjeżdżając?Jestem zwolennikiem teorii ,,Nie podoba się?To wyjazd''.

ocenił(a) film na 7
bronkovic

Naród jesteśmy wspaniały.
Tylko ludzie qrwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones