PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233495}

Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
6,8 14 977
ocen
6,8 10 1 14977
4,8 4
oceny krytyków
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha
powrót do forum filmu Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha

9/10 - ŚWIEŻOŚĆ

ocenił(a) film na 9

Ten oficjalny sequel udowadnia, że w studiu jeszcze pracują odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Bardzo się rozaczarowałem tym sequelem, ale rozczarowałem w pozytywnym sensie. Podchodziłem do niego obojętnie jak do każdego sequela w dorobku Disneya. I okazało się że niepotrzebnie, bo od filmu emanuje świeżość, wykonanie plastyczne na wysokim poziomie (jak w pierwowzorze, co się rzadko zdarza), no i umiejętne kontynuowanie historii przyjaźni pięciolatki z Hawajów z sympatycznym kosmitą. Scenariusz naprawdę jest zadowalający. Wymiata swoją świeżością, mamy tutaj aż trzy watki, które sprytnie potrafią zlać się w jedną całość. Zakończenie, nie wymuszone, w pełni można powiedzieć zrealizowane w stopniu świadomym. No i kolejny powrót do muzyki Elvisa.
Jest to hisotira w pełni obyczajowa, co trochę może zniesmaczyć, bowiem "Lilo i Stich" to film przygodowo-obyczajowy. To zabrakło by postawić sequelowi pełną 10. Bo jakby nie patrzec, na historię o kosmitach przydałaby się jakaś większa akcja.

Po obrazie "Leroy i Stich" Disney definitywnie zamyka cykl opowieści. No chyba że pojawi się oficjalny sequel z trójeczką. Jednak kiepska sytuacja finansowa, zbyt mała oryginalność i chęci (technika w sequelach pozostawia wiele do życzenia), chyba ostatecznie odłożą przygody tej dwójki i przyjaciół na półkę.

Pozdrawiam! Obejrzyj koniecznie!

akira894

Sposób napisania tego komentarza położył mnie na łopatki. Powtórzenia i epicki Leroy. Zangielszona ksywka liroya ? Czy cu...? Zgadzam się jednak w tym, że film jest bardzo dobry i polecam go każdemu. :) Świetna rozrywka dla całej rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones