PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32595}

Lilo i Stich

Lilo & Stitch
7,3 78 446
ocen
7,3 10 1 78446
7,2 21
ocen krytyków
Lilo i Stich
powrót do forum filmu Lilo i Stich

Jestem bardzo zaskoczony oceną tego filmu(8.28/10). Według mnie nie zasługuje on na więcej niż 4. Film jest nudny i nieciekawy. Może to dlatego, że po opiniach liczyłem na coś przynajmniej dobrego. Niestety bardzo się przeliczyłem.

ocenił(a) film na 10
saruman22

Zależy na co liczyłeś. Jeśli chodzi o przegadankę typu 3D, no to ten film ma niewiele wspólnego z tego typu produkcjami.

ocenił(a) film na 10
saruman22

Bo to nie jest film akcji, a piękna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie... "Ohama znaczy rodzina, a w rodzinie nikogo się nie porzuca" :)

ocenił(a) film na 3
Sunna

To jak oglądałaś ten film to czemu nie wystawiłaś oceny ??

ocenił(a) film na 10
saruman22

A mi się podobał ten film i uważam, że zasługuje on na swoją obecną ocenę, a nawet na więcej.

ocenił(a) film na 10
saruman22

Stich wymiata bo Stich mechaty :)
uwielbiam tą baję, pozdrawiam tych co też uwielbiają.

Kelpie

Ja obejrzałem cała serie Lilo i Stich'a a nawet dwa sezony z żoną i uważam że jest naprawdę niezły zabawny. Z dzieckiem też obejrze:D

ocenił(a) film na 9
Mateo_SF

moj ulubiony :D majac 17 lat i młodsza sis ktora potrafi to ogladac codziennie znam cały tkst ale film jest najlepszy z tych animowanych :)

saruman22

Człowieku, żal mi Cię, chyba nie rozumiesz sensu bajki(?)
"Film jest nudny i nieciekawy"
No pewnie, jak się naoglądałeś egzorcyzmów i Piły mechanicznej, to wszędzie będzie Ci brakować akcji xD

Moim zdaniem film genialny! Klimat bajki jest cudny a postać Stich'a boska! :D

ocenił(a) film na 9
Juszes

Na dzień dzisiejszy 8,04/10. Szkoda trochę, fajna bajka.

saruman22

Ten film jest najbardziej klimaciarskim dziełem Disneya. Szkoda, ze ty tego po prostu nie rozumiesz -_-

użytkownik usunięty
saruman22

Ja chyba też go nie rozumiem bo jako dziecko nie przepadałam za tą bajką. Na pewno nie jest moją ulubioną. Ale przekazuje wartości więc 7/10.
PS. nie wydaje wam się, że ta bajka promuje transwestytyzm? :D

ocenił(a) film na 10

7,3/10 spadło i to znacznie, a moim zdaniem najlepsza bajka Disneya. Niestety nie ma księżniczki i księcia, więc automatycznie jest gorsza dla wielu.
Niby, w którym momencie promuje?

użytkownik usunięty
pkrzyz

To był taki żarcik. :) Chodzi o to, że ten kosmita przebiera się za kobiety. Poza tym moja ocena to 7/10 jednak nie oceniłam tego filmu. Nie chcę zaniżać jego średniej, która dla wielu jest tak ważna.

ocenił(a) film na 10

mysle, ze bardziej promuje kosmitow bo bylo ich wiecej

ocenił(a) film na 9
saruman22

TO JEST FILM DLA DZIECI. Obejrzyj ten film z własnym dzieckiem, zobacz jego reakcje i wtedy oceniaj. Nie masz dziecka to sobie obejrzyj "Romana Barbarzyńcę" i nie paskudź średniej oceny ulubionej bajki mojej córki. ;P

ocenił(a) film na 8
milowan

Zaiste masz rację przecudny i mądry film, że dla dzieci ... jakich dzieci u mnie wszystkim znajomym bardzo się podobał ^^ polecam gorąco i nie ma co dyskutować z ...

ocenił(a) film na 9
saruman22

Bajka jest spokojna i bezpretensjonalna. Owszem - nie pasuje do nurtu "po Shreku", bajek w których chodzi o to, aby osiągnąć maksymalną liczbę gagów/minutę filmu. Ale ja, pomimo, że już nie jestem dzieckiem, klasyczne bajki dla dzieci uwielbiam i cieszę się, że mam własne - nie wyglądam głupio kiedy idę z córką na kreskówkę :) "Lilo i Stitch" uwielbiam - to wspaniała bajka o rodzinie, która mówi o tym, że nie każda jest idealna, ale każda ma wartość. I podaje ten morał w sposób, który nie moralizuje. Po za tym pierwszy raz oglądałam film z moją 10 lat młodszą siostrą - super oglądało się relacje pomiędzy Lilo i Nani, te wrzaski, kłótnie, które wszyscy tak dobrze znamy, a przecież się kochamy :)

ocenił(a) film na 8
mam_rysia

Popieram. To, że bajka nie załapała się na klimat nowoczesnych animacji, a jest właśnie klasyczna, nie osadza jej z automatu w niższych ocenach. To inny rodzaj. Zdaje się, że saruman22 w ograniczony sposób podszedł/ła do oceny tej produkcji. Bajki klasyczne są wspaniałe, mają piękne przekazy, a przekaz tej jest wyraźny i ważny.

ocenił(a) film na 8
saruman22

Bo ten film to nie jest kolejna wariacja na temat księżniczki szukającej swego księcia, tylko opowiada o rodzinnych relacjach.
Ja film obejrzałam ponownie po latach i teraz bardziej mi się podoba niż kiedyś, bo teraz lepiej go rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones