PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7352}

Linia życia

Flatliners
7,0 24 500
ocen
7,0 10 1 24500
6,8 6
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

3/10

ocenił(a) film na 3

Tak jak przy większości horrorów, znów jestem na nie. Po pierwsze: z natury ich nie lubię, nie ciekawią mnie ani nie straszą co powinno być ich podstawowym atutem. Po drugie, jeśli chodzi o "Linię Życia", temat filmu był w tamtych czasach bardzo na topie więc postanowiono coś z tym fantem zrobić, i tak powstała ta produkcja. Młode, wtedy, gwiazdeczki takie jak Bacon czy Julia Roberts jeszcze nic nie potrafiły wnieść do filmu. Temat był strasznie poważny, a oni grali jak gdyby nigdy nic. Jakby to, że przeżyli śmierć kliniczną całe gówno dla nich znaczyło. Nie wydaje mi się, żeby podstawowym zachowaniem ludzkim po ujrzeniu "światełka w tunelu" była chęć zrobienia tego przez wszystkich w koło. Etam, 3/10 i tyle.

ocenił(a) film na 8
pachomir

horrorów? też nie lubię horrorów ale przypadkiem wiem na pewno że tego filmu bym do tej kategorii nie zaliczył ;) obejrzalem pierwszy raz wczoraj ten dwudziestoletni film i mogę powiedzieć, że mi się spodobał. Jest klimacik, jest dobre wykonanie jak na tamte czasy, jest dobra obsada... czego chcieć więcej? Bardzo przyjemnie się to oglądało :) polecam i pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
pachomir

Polsat uznał, że jest to film dla widzów od 12 roku życia, a gatunek podany przy filmie to thriller / science-fiction.

ocenił(a) film na 8
pachomir

to po cholerę oglądasz coś czego nie lubisz?? po drugie ten film to nie żaden horror jak już tu wyżej wspomniano.
a po trzecie to bredzisz i tyle...

pachomir

Horror.....hehe- rozbawiłeś mnie!
Film jest bardzo dobry,fakt że trzeba zauważyć że ma swoje lata..A te młode gwiazdeczki typu Roberts, Bacon w końcu gdzieś musiały zaczynać swoją karierę i chyba nie nalezy od razu oczekiwać od nich super gwiazdorstwa.
Film ma klimat, jest wciągający.Podobał mi się.

ocenił(a) film na 7
pachomir

Po pierwsze, to nie jest "horror"
Po drugie, skoro nie lubisz to nie oglądaj i nie dawaj ocen. Skoro ja nie lubie np komedii, to mam dać na prawdę dobrej komedii 3-4/10 dlatego że nie lubie tego gatunku ?

ocenił(a) film na 2
BEATAiDAMIAN

dokładnie tak, każdy ocenia jak uważa, co ci do tego ?

kanies

BEATAiDAMIAN chce po prostu powiedzieć, iż taki sposób oceniania jest dość infantylny :)
a co jej/jemu do tego?
to samo co Tobie do jej wypowiedzi ;]
skoro " pachomir " może oceniać film jak mu sie podoba i wg Ciebie BEATAiDAMIAN-owi nic do tego...
to co Tobie do jej/jego wypowiedzi?
hm?
wg Twojego toku rozumowania "nic", więc jeśli nic to po co się udzielasz?

ocenił(a) film na 2
juziapinkfloyd

po części masz rację, po części nie. Wypowiedź beatodamiana jest ofensywna i to mnie zirytowało. Rozkazywanie komuś żeby nie dawał ocen na jakimś portalu w internecie ? a kim on niby jest ? co do Twojej logiki - jest trochę pokrętna ale niestety pozbawiona kompletnie sensu. przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś

kanies

ma sens ;] a rozumowanie jest banalnie proste ;] mozesz sobie to rozpisac na pkt i wtedy zrozumiesz ;]
perpektywa,ujęcie oraz sposób z jakimi BEATAiDAMIAN potraktował wypowiedż Sharana,
jest analogiczna to tej w jaki Ty zareagowałeś na komentarz BEATAiDAMIAN ;]
...
tak przynajmniej mi się zdaje ;]

ocenił(a) film na 6
kanies

Ale. Jeśli uważasz, że każdy ocenia, jak uważa, to musisz wziąć pod uwagę, że każdy to komentuje jak uważa. I tyle mu do tego.

pachomir

Jesli oceniasz film Twoja ocena powinna byc obiektywna. Nie mozesz oceniac filmu pod kątem tego że Ty za owym gatunkiem nie przepadasz i dajesz mu niska notę :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones