PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731226}
7,7 72 834
oceny
7,7 10 1 72834
5,5 28
ocen krytyków
Lion. Droga do domu
powrót do forum filmu Lion. Droga do domu

Według mnie Sunny Pawar zagrał lepiej niż dorosły Saroo. Dev Patel ma podobne przyruchy Keanu Reeves i trochę one denerwują podczas ich oglądania. To spojrzenie wyrażające zdziwienie z otwartymi ustami i lekko odchyloną do tyłu głową. Trochę się czepiam, a poza tym film zgrabny, przyjemnie się go ogląda i można na nim uronić łzę.

powolny_m

też byłam oczarowana grą Sunny'ego :) dzieciak tak zagrał przejmująco, nie mogłam się nadziwić, ile emocji ten malec potrafi w człowieku obudzić :)

ocenił(a) film na 10
tolerancja91

Już niedługo zobaczymy go w następnym filmie pt. "Love Sonia" (2017).

ocenił(a) film na 7
powolny_m

był przeuroczy, chętnie bym go zaadoptowała

Habia

Pomyśl o porwaniu

ocenił(a) film na 10
powolny_m

Mnie powaliła również gra Nicole. Była fenomenalna.

ocenił(a) film na 9
davis2008

A ja z kolei chociaż na ogół Nicole uwielbiam, w tym filmie jej nie mogłam znieść. Nawet nie potrafię powiedzieć dlaczego, nie mam pojęcia.
Drażniła mnie strasznie.
Sunny Pawar za to był naprawdę niesamowity.
Gra Abhishka Bharate również była powyżej przeciętnej według mnie.

ocenił(a) film na 7
syska93

To przez fryzure. mialem podobnie.

powolny_m

Sunny Pawar chyba skradł serce wszystkich, świetny.

ocenił(a) film na 8
powolny_m

Problemem Deva jest to,że jest bardziej europejski niż Indyjski przez co mniej odczuwało sie klimat ale Sunny faktycznie chwyta za serce :)

ocenił(a) film na 3
uzurpatorek

Problemem Deva jest to, że nie jest aktorem, Chłopaczyna po ogólniaku o wachlarzu pięciu min. Do tego niesamowicie irytujący...

ocenił(a) film na 7
oczywazki

Weź mu to powiedz wreszcie, gdy jutro będziesz z nim jadła obiad. Trzeba mu to było powiedzieć zaraz jak skończył ogólniak, ale lepiej późno niż wcale. Dobrze, że mamy Ciebie i utrzesz mu nosa. Gdy już mu wygarniesz, ze chłopaczyna i po ogólniaku i w ogóle byle co, to zaznacz, że to ostatnie frytki i koniec wspólnego żarcia. Chłopak się załamie jak mu uświadomisz ile ma problemów...

ocenił(a) film na 3
Uh_Huh

OK! Tak zrobię! Fantastyczny pomysł!

ocenił(a) film na 6
powolny_m

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 9
powolny_m

Tylko małego Saroo, duży Saroo też zagrał wprost wybitnie!

powolny_m

A mnie dorosły aktor oczarował. Ma taka „anielska” twarz. Wyglada jak chodząca ostoja spokoju i dobra. A na zdjęciach z poza filmu jak go zobaczyłam z obciętymi włosami to w ogóle ijlawju❤️.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones