PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731226}
7,7 10 1 72834
5,5 28
ocen krytyków
Lion. Droga do domu
Jeśli brakowało Wam ostatnio w kinach filmu, na którym moglibyście się wzruszyć do łez, to mam dla Was... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Reżyser Garth Davis zręcznie zbudował portret psychologiczny przedstawiając myśli i uczucia Saroo za pomocą retrospekcji. Żadnych zbędnych słów. Mowa ciała - aktorstwo z wyższej półki. więcej
"Lion" to film o poszukiwaniu własnej tożsamości oraz miłości, która nigdy nie wygasa. Może i brzmi to banalnie, ale dawno już żaden obraz nie wywołał u mnie tylu wzruszeń. więcej
To nie była petarda, która wgniotłaby mnie w fotel i pozostawiła rozemocjonowaną. To była podzielona na rozdziały subtelna opowieść o miłości, odnajdywaniu siebie i pięknie rodziny. więcej
"Lion" ujmuje swoją prostotą, szczerością i ciepłem, dostarczając wielu wzruszeń tak rzadkich w dzisiejszym kinie. To nie jest opowiastka o jakimś tam chłopcu, który poszukuje rodziny, potem zakochuje się i wszystko jest posypane lukrem. Nie. "Lion" to historia wyjątkowa. więcej