PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1211}

Lista Schindlera

Schindler's List
8,4 368 587
ocen
8,4 10 1 368587
7,9 32
oceny krytyków
Lista Schindlera
powrót do forum filmu Lista Schindlera

pierwsze zdanie w filmie "we wrzesniu 39 wojska niemieckie w 2 tyg pokonały armie polska"
Nie wiem czemu ale mnie to razi. Gdyby podali ze "we wrzesniu 39 pokonali armie polską" nie
wyglądałoby to tak źle jak te 2 TYGODNIE. Ciekawe czy dodaliby że francja broniła się 1 dzien a cała
europa nas sprzedała. Niefortunnie i niepotrzebnie te słowa zostały włożone we wstęp

kuboski7

a na moje specjalnie podkreślili te słowa tak samo jak pokazywali biednych żydków nie dziwie sie ze film dostał tyle nagród bo przecież sponsorowało go lobby żydowskie to samo tyczy sie różnych festiwali żydki obstwaili wszystko i kontrolują wszystko

GhostDeath

Film ogólnie bardzo dobry, ale zaczynam myslec nad moją 10 dla niego.

Kolejna sprawa w tym filmie: "Polakom płacą mało, ale płacą" - tak płacili że ich gazowali. Nie ŻYDÓW "POLAKÓW" tylko POLAKÓW SŁOWIAN. Moja babcia gotowała dla niemców - zapłatą było to że jej i jej dziecka nie zamordowali.

użytkownik usunięty
kuboski7

A najlepsze w tym filmie było jedno kłamstwo, mianowicie, ludzie pokazani w tym obozie, wyglądali zdrowo i szczęśliwie, jeszcze mieli nocami ochotę żartować, dyskutować... I tak nas odbierają inne narody, niech pokażą to, że Polacy i Żydzi w obozach pracowali od rana do nocy z miską zupy do przetrwania, że byli chudzi, brzydcy, goli, zmęczeni.... A filmy jak zwykle nas oszukują. Poczytajcie o obozach, pojedźcie chociaż do Oświęcimia, chwilę się zastanówcie...

ocenił(a) film na 10
kuboski7

Polska bronila sie jeszcze przed kilka dni października...

ocenił(a) film na 8
kuboski7

Bo Polska obrona miała jakiekolwiek znaczenie do 17.9, potem były już pojedyncze przypadki rozpaczliwego oporu, ale nie miało to żadnego większego znaczenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ucia89

madrosci pisiorkow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones