PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608508}
5,8 4 182
oceny
5,8 10 1 4182
7,2 12
ocen krytyków
Lista płatnych zleceń
powrót do forum filmu Lista płatnych zleceń

W dzisiejszych czasach

ocenił(a) film na 7

bardzo trudno jest jeszcze trafić na sytuację, iż człowiek idzie do kina nieświadomy na jaki porąbany film trafi. Oto taka historia - i to jest wspaniałe! Czasami tylko przypomina "Drabinę Jakubową". Wiedziałem, że będzie coś z szatana po opisie, ale żeby tak manipulować klimatem, toż to kilka filmów w jednym. I naprawdę przykra historia jak się ją przeanalizuje.

użytkownik usunięty
Picu

ja sie naciolem poszedlem na ostatni dom po lewej myslac ze to lajt horror a okazalo sie ze to psychoza gwalty itp itd nadomiar zlego bylem z dziewczyna na nim wiec co razem doszlismy do wniosku ze wyjdziemy :) pozdro

ocenił(a) film na 7

To jeszcze nic. Pożyczyłem kuzynowi "Martwe zło" mówiąc, że to pierwsza część "Armii ciemności" (taka jest akurat prawda) i też sobie obejrzał z dziewczyną. Później miał ochotę mnie zabić i twierdzili, że jestem zboczonym gnojkiem. Co wy z tymi dziewczynami ?! ;) Z nimi to przed seansem należy sprawdzić wszystko 5 razy ! :)

użytkownik usunięty
Picu

z babami tylko na melosy poprostu trzeba chodzic i tyle :D

ocenił(a) film na 7
Picu

Moja kocha "Martwe Zło" tak jak ja i "Kill list" też się jej podobało. Mam skarb :D

Swoją drogą pierwszy raz widziałem coś takiego. Bardzo nietypowe połączenie wątków. Drugi film Wheatley'a, jaki widziałem (nie licząc ABCs of Death) i już wiem, że bankowo zobaczę wszystkie pozostałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones