PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1021}

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy

The Postman Always Rings Twice
7,2 10 135
ocen
7,2 10 1 10135
6,3 3
oceny krytyków
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy
powrót do forum filmu Listonosz zawsze dzwoni dwa razy

Mając żonę w ciąży, lizałeś się z nią w samochodzie, zamiast patrzyć na drogę. Geniusz."

Takie moje odczucia po zakończeniu. Zamiast żalu i smutku, czułem jedynie zażenowanie
względem głównego bohatera.

nagi_waz

Dlaczego obwiniasz o scenariusz aktora ;p

ocenił(a) film na 7
kamilo0002

Tzn. nikogo nie obwiniam, bo sam scenariusz jest dobry. Pisałem tylko o swoich własnych odczuciach względem głównego bohatera, świeżo po filmie :) Temat dlatego tak dziwnie brzmi, ponieważ miałem nadzieję na większe zainteresowanie :P

ocenił(a) film na 10
nagi_waz

Za to ja, kiedy zobaczyłam jak ten cwany, wciąż pewny siebie Frank tak tam szlocha- też się rozpłakałam. Genialna scena genialnego aktora. Od początku coś wisiało w powietrzu i chociaż już miało się wszystko ułożyć- kara musi być. NIe mówiąc już o tym, że ze wcześniejszych słów Kory można się łatwo domyślić, że teraz Frank pójdzie na stryczek. Uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 6
honey1

Ciekawa jestem tej wersji, ja widziałam tylko tę z lat 40tych i tamten Frank moim zdaniem był wyjątkowym niedojdą (tak się zachowywał) był nijaki, bezpłciowy, aż niewiarygodne staje się że taka kobieta się Nim zainteresowała. Ponieważ wiem że jest ta wersja z 81 roku, w której gra Jack - szczerze mówiąc przez cały film próbowałam sobie wyobrażać Jacka w tej roli i... myślę, że idealnie się do Niej nadaje. Obejrzę na pewno jak tylko będzie gdzieś grany. Problem z tym że wersję z Jessicą i Jackiem grają zazwyczaj o takich porach że nijak się nie mogę do niej dorwać.

ocenił(a) film na 10
honey_filmaniak

Obejrzyj koniecznie, wersja z lat 40 jest beznadziejna, nawet jak na ówczesne kino. Wersja z 81 to mój ulubiony z wszystkich filmów.

użytkownik usunięty
honey1

Nie wiedziałem, że jesteś aż taką snobką filmową.

ocenił(a) film na 10

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 7
honey1

"wersja z lat 40 jest beznadziejna, nawet jak na ówczesne kino"

Hmmmm... Aż żal czytać takie aforyzmy. :P

ocenił(a) film na 10
marscorpio

Może to jest lepsze? - wersja z lat 40 jest po prostu totalnie beznadziejna.

nagi_waz

Więc jak obwiniasz postać nie zwracaj się do aktora.

ocenił(a) film na 7
jan_niezbedny0

Spokojnie, pisałem to wtedy na gorąco i nie przemyślałem wypowiedzi :) Nicholsona oczywiście lubię i szanuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones