PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 731
ocen
6,8 10 1 107731
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

Oglądałam jeszcze w 2013 roku, chyba jakoś w październiku, ale nie jestem pewna. Jak dla mnie to
bardzo dobry film w swoim gatunku. Świetnie się na nim odprężyłam i mnie akurat nie nudził. Lekki,
fajna postać głównej bohaterki, ciekawa historia w tle i bardzo romantyczna, piękne widoki! Bardzo
dobrze mi się oglądało. Uważam, że to bardzo dobry film, gdy chcecie coś lekko, odprężającego, nie
mogę zapewnić, że Wam się spodoba, bo gusta są różne, ale dla mnie bardzo dobry, naprawdę
dobry w swoim gatunku. Polecam!

ocenił(a) film na 10
monika220

również się pod tym podpisuje :) i również uważam że każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 8
martusia9494

Miło mi :) Ja lubię takie filmy, przy tym od razu czułam się, jakbym była tam gdzie oni, piękne krajobrazy itp :)

ocenił(a) film na 8
monika220

Podpisuje się pod tą wypowiedzią.

ocenił(a) film na 5
monika220

Film idealny na sobotni wieczór. Niewymagający, banalny i sztampowy, ale taki ma być. Ot prosta historyjka miłosna dla zrelaksowania się.

gry270

Jak dla mnie to nie jest ten film komedia, ani razu sie niezasmialam, romantyczny jest, piekne widoki, i dialogi miedzy glownymi bohaterami jakies nudne

ocenił(a) film na 7
gry270

Dokładnie to jest taki typ filmu. Spokojny, szczęśliwe zakończenie, relaksujące, można usiąść z kimś i obejrzeć.

użytkownik usunięty
monika220

dokładnie, film dobry w swoim gatunku. duży plus za piękne krajobrazy, oraz pięknie ukazane miasteczka włoskie, tak ciepło, swojsko, a i romantycznie:-)
ta banalność, między bohaterami, między rozstaniem bohaterki z włochem, między starszą panią a... ech :), no już nic nie mówię-piękny, lekki film, to wszystko byłoo takie proste :)
szkoda, że tak nie jest w życiu. życie to takie listy do julii, ale my zostajemy tacy jak ci lorenza z żonami z wąsikiem:-p a za młodu jak ta rozpaczona kobieta, której chciała pomóc spohie.... :-p ale pomarzyć można!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones