Zawód!

Jeśli ktoś liczy na taki przebój jak część pierwsza albo chociaż na coś takiego jak część druga to bardzo się zawiedzie jak ja. Oczywiście mogłam się tego spodziewać, w końcu to trzecia, niestety naciągana już część. Przyznaję, film momentami bawi, za to w ogóle nie wzrusza. Brakuje poprzednich postaci, brakuje zakończenia, niestety w tym filmie wielu rzeczy brakuje. Duży pozytyw to postacie Kariny i Szczepana.

32
  • Zgadzam sie całkowicie. Film się dłuży, jest naciągany i żenująco naiwny. A nawet palce jednej dłoni to za dużo, by policzyć sceny, które wywołują szczery uśmiech (nie, teksty o zadzie - czy to psim, czy ludzkim i rzekomym w nim guzie - naprawdę wcale już nie bawi, nawet swoim żenująco niskim poziomem).

• Jak dla mnie z tych kilku wątków był tylko jeden dobry - wątek Szczepana i Kariny właśnie, może dlatego że nie było w nim w sumie głębi, więc nie było co zepsuć. Wątek Karolaka słaby, jedynie ratował go Grabowski i o dziwo w pewnym stopniu sam Karolak, więc nawet przyjemnie się oglądało. Gibon i Dziennikarka niepotrzebni, a wątek weterynarza i jego wielkiej miłości żenująco słaby.... 3/10, w porównaniu z I częścią 0/10.

• Uważam, że Twoja recenzja jest całkiem słaba. Faktycznie 1 część jest najlepsza, ale bez porównania 3 część bije na głowę 2 i dlatego warto pójść do kina i przekonać się na własną rękę. Pozdrawiam

• Ogólnie nie przepadam za polskimi filmami Ale Jestem fanką ,,Listów do M " .Pierwsza i druga część wywarła ma mnie mega pozytywne wrażenie ,chętnie do nich wracam ..te filmy potrafiły rozbawić Ale też wzruszyć ,pokazać co jest w życiu ważne ,odpowiadał mi ich klimat A aktorzy naprawdę świetnie dobrani . 3część jest dużo słabsza od pozostałych ,zgadzam się z Tobą :/
    Można się trochę pośmiać Ale Dialogi nie są już tak dopracowane jak poprzednio ,brakuje wzruszających scen i kilku postaci :/
    Nowi bohaterowie nie przypadli mi do gustu ..ta para z psem jest dziwna A ich rozmowy nudne jak flaki z olejem ,drewna takie ..babka z radia też taka sobie ,wolałam Maćka Sthura ,tą jego mikołajową i kostka .Ruda dziewczynka też mega irytująca ,wolałam Wróblewską ..Ogólnie miałam wrażenie ,że brakowało pomysłów i wszystko tak na siłę zrobione ,jakieś niedokończone .Plus za Adamczyka i Dygant ..te małżeństwo Szczepan i Karina zawsze mnie rozwala :D Mały Kazik z tatą i dziadkiem też całkiem spoko ;)

• Zgadzam się... dodatkowo BARDZO irytująca potać małej dziewczynki.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: