PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 435
ocen
6,2 10 1 63435
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

mam słabość do tej serii od początku, a oglądanie ,,Listów do M" dołaczyło do moich swiątecznych kinowych rytuałów :) Do tej pory 1 część była moją ulubioną, ale trójka chyba ją przebiła. Wątek Wojciecha i Mela autentycznie wzruszający. Co do minusów - gryzie mnie nierozwiązanie niektórych wątków. Nie wiem, może czegoś nie ogarnąłem, czy zostało wyjaśnione z kim ta córka fryzjerki jest w ciąży? i czemu Zuza nie dowiedziała się o zdradzie narzeczonego? Swoją droga bardzo podobał mi się ten wątek Zuzy i Rafała :)

torinho

Córka fryzjerki to ta jedna z pomocnic Mikołaja, pojawiła się na początku filmu, jak ustawiała tego tekturowego Mikołaja. I w sumie to nic więcej się o niej nie dowiedzieliśmy. Jak dla mnie to można było spokojnie ten wątek pominąć i przeznaczyć ten czas dla Zuzy i weterynarza. Szkoda że nie było ich więcej, naprawdę mieli potencjał żeby dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

lavendeer

Jeszcze dodam, że czuje taki mały niedosyt. Film mógłby trwać spokojnie 15 min dłużej, żeby troszkę rozwinąć i jakoś domknąć wątek Wojciecha, pani z radia i policjanta i powyższej pary.

lavendeer

a co z Małgorzatą?

virginia_virgi

Pojawia się, ale jedynie w retrospekcjach...

ocenił(a) film na 8
virginia_virgi

w sumie już zakończenie 2 częsci sugerowało mocno co się stanie, więc w sumie to nie jest zaskoczenie. Bardzo wzruszający wątek, zwłaszcza motyw z prezentami...

ocenił(a) film na 8
lavendeer

może w 4 częsci (jeśli pwostanie) pociągną wątek Zuzy i Rafała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones