PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 339
ocen
6,9 10 1 243339
6,0 22
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

Wzruszający

ocenił(a) film na 8

Czytam te negatywne komentarze i czytam... I w sumie brakuje mi konkretów. Osobiście nie lubię
polskich komedii. Kiepskie dialogi, marne scenariusze, generalnie nudno i żmudnie. Ale listy do M.
mnie pozytywnie zaskoczyły. Bardzo pięknie pokazane różne postacie, problemy "współczesnych"
rodzin, fajna ścieżka dźwiękowa. Film owszem, ma duży wydźwięk bajki, ale chyba o to chodzi w
bożonarodzeniowych komediach?...

+ nie płaczę na filmach, ale na ten poszła cała paczka chusteczek ;-)

ocenił(a) film na 8
k_ota

Zgadzam się :-). Do mnie w ostatnim czasie nie przemawiają komedie, szczególnie polskie. A ten film miał taką fajną szczyptę, nic nie wyglądało na wymuszone. Jedynie trochę przekolorowany film (ale za to świetnie przekazane), ale i tak jestem zaskoczony. Dopiero teraz go obejrzałem i MOCNO poruszył (wzruszyłem się) mnie moment, gdy przy stole dziewczynka śpiewa kolędę dla Gośki ;) i Wojtka :P. I to co się dzieje dalej: kobieta spanikowana, że nie ma dla niej prezentu. Przypomniała mi się jedna z wigilii z lat dziecięcych. Dla mnie poruszający moment. Nie spodziewałem się czegoś takiego.
Gra aktorska całkiem niezła, podobała mi się gra Stuhra jako takiego ojca, sympatyczne sceny z synem :). Miło się oglądało i czas jakoś sam zleciał. Do tego dobra ścieżka dźwiękowa, co składa się w ogólnym rozrachunku na bardzo dobry film, w moim guście oczywiście :). Co kto lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones