PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690722}
7,1 2 113
ocen
7,1 10 1 2113
6,7 3
oceny krytyków
Little Favour
powrót do forum filmu Little Favour

Właśnie obejrzałam. Niezły mindf.uck... Fabuła - z twistem. Cóż... Specyficzny ^^

ocenił(a) film na 8
she_devil

Ciekawy, bardzo ciekawy, prawda?
Szkoda tylko, że tak ciężko jest go zobaczyć.

elodie666

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodziło w końcówce? Mój angielski jest średni i jakoś tak nie skapnęłam do końca :)

ocenił(a) film na 7
PrimaRoyale

Ja właśnie obejrzałam film z polskimi napisami i dalej nie kapuję o co chodziło xD

ocenił(a) film na 8
she_devil

Zaskakujący, czytałam, że zakończenie jest ciekawe ale nie spodziewałam się tego co zobaczyłam...
jak dla mnie powinni stworzyć dalszą część, choć pewnie to zostawią tak rozwalone ....

ocenił(a) film na 8
she_devil

Naprawdę zaskakujący, niestety słabo dostępny, z polskimi napisami to już w ogóle (ale nie trzeba się zrażać, angielski dość prosty i nie dużo mówią, można sobie dać radę nawet z małą znajomością języka ;) ) Fajnie trzyma w napięciu, mimo tego że trwa niecałe 20 minut - kontynuacja, rozwinięcie pomysłu byłoby super, ale niestety mam wrażenie że nic z tego nie będzie/taki był zamysł reżysera. Warto zobaczyć.

zimyogien

Nie ogladajcie tego filmu z Polskimi napisami, bo są błędy w tłumaczeniu. I można źle zrozumieć ten film.

she_devil

Na razie obejrzałam raz i obawiam się, że muszę go jeszcze przetrawić. Lubię filmy, nad którymi trzeba się trochę zastanowić. ;-) Sposób nakręcenia godny podziwu - zarówno od strony technicznej, jak i fabularnej. Tylko rosyjska mafia - nosz ileż można?

Słyszałam, że można złapać gdzieś angielskie napisy. Czy ktoś coś wie na ten temat? Byłyby pomocne - mam kiepskie głośniki i z ,,głosów wewnętrznych" (i ,,rosyjskiego") rozumiem... Niesatysfakcjonująco mało.

wylczysko

Czy można gdzieś obejrzeć poza kupieniem na iTunes? Podany w innym poście link nie działa...

ocenił(a) film na 8
MaryEm100

chomiczek jest podany ode mnie w innym temacie

wylczysko

Dobry, dobry! Choć bardziej niż sama historia zachwyciły mnie zdjęcia, oświetlenie i muzyka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones