PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559816}
6,1 29 978
ocen
6,1 10 1 29978
5,7 3
oceny krytyków
Lockout
powrót do forum filmu Lockout

5/10

ocenił(a) film na 5

Próbowali, próbowali i z.j.e.b.a.l.i :( A mógł być to dobry film s-f! Największa chała w tym filmie to animacja próbująca podszyć się po efekty specjalne podczas pościgu (czy Was to też rozśmieszyło?). Druga kicha to lądowanie w skafandrach. Przelot przez atmosferę, lekki płomyk i chwila moment lądowanie na moście jakby skakali z drapacza chmur w Kuala Lumpur a nie z kosmosu..............Felix Baumgartner się pyta WTF?

ocenił(a) film na 4
thorgal75

nie jestem wielkim znawcą tego typu filmów ale skoro nawet ja uważam, że ta scena w tych skafandrach była żenująca to to naprawdę było jakieś nieporozumienie. co to miało być? lecą w kosmosie, zapalili się na dwie sekundy, nagle lecą już nad miastem i bum, most. a film miał potencjał

ocenił(a) film na 4
thorgal75

E tam, dla mnie mogą lądować i w bikini, byle film był ciekawy. A tu nudna dłużyzna ciągnąca się jak gumka od majtek.

ocenił(a) film na 8
thorgal75

Prawda, scena była totalną pomyłką ale nie przekreśla całości :)
Film super :)

ocenił(a) film na 5
thorgal75

Zgadzam się w 100%, te sceny mnie rozbroiły, twórcy mogli wymyślić coś innego, poza tym liczyłem na lepsze sceny akcji, były krótkie i mało efektowne, Guy Pearce prezentował się nieźle jako twardziel, ale w filmie więcej dowcipkował niż używał broni, szkoda, mogło być dobre kino, taka "Szklana pułapka" w kosmosie :)

ocenił(a) film na 5
thorgal75

Także się zgodzę że te dwie sceny to raczej pomyłka. No ale co do sceny w skafandrach to już raczej o coś innego chodzi. Nie wiemy jak rozwinie się technologia i czy nie zostaną stworzone takie pancerze ale bardziej mnie zastanawia jak oni przeżyli gdy parę metrów za nimi eksplodowała stacja ważąca pewnie miliony ton. Przecież to taka kupa żelastwa że same odłamki rozpędzone do takiej prędkości powinny zrobić z bohaterów budyń.

ocenił(a) film na 3
Wonsowaty

Mnie z kolei rozwaliło to, że jak wyskoczyli z tej stacji to od razu pofrunęli w dół... Jedno wielkie WTF :D absurdów w tym filmie jest tyle, że to nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones