PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236772}
6,7 3 378
ocen
6,7 10 1 3378
Lody na patyku 3: Miłostki
powrót do forum filmu Lody na patyku 3: Miłostki

Kolejna perełka

ocenił(a) film na 7

Znacznie lepiej niż w części drugiej. Powraca genialny klimat z pierwowzoru, którego w pierwszej kontynuacji niestety lekko zabrakło.

Trzeba rzec, że część trzecia znacznie przebija pod względem humoru swoje poprzedniczki. Film ten w sumie składa się z kilku genialnych epizodów, mających miejsce na tle typowych perypetii chłopaków. Scena po scenie otrzymujemy dawkę rozbrajającego humoru - motyw z kuzynką, która bardzo mocno podpadła do gustu Benny'emu i jego ojcu, czy nauka gry na fortepianie.Majstersztyk!

Nie wątpliwie seria ta przeszła do kanonu filmów kultowych i można o niej mówić tylko pozytywnie. Należy oczekiwać od niej jednak kina typowo humorystycznego z odrobiną moralizmu. Hmmm... nie wspominając o erotyźmie, który sprawnie wpleciony w fabułę całkiem pozytywnie buduje klimat. Czyż niespodziewane ujęcie kiedy Momo zabawia się z Fritzi nie wywołało w was nutki uśmiechu?


Jedno co w tej części bardzo mnie denerwowało to powrót Nikki. Ni to ciekawe wątki z nią w roli głównej, ni to mnie przekonała aktorka... It's a Very Big Mistake.

Muzyka, klimat, humor! To aspekty, które można uznać za główne zalety całej serii. To po prostu trzeba zobaczyć!

Mocne 8/10

ocenił(a) film na 7
Il_cattivo

Muzyka rzeczywiście świetna :-)

ocenił(a) film na 8
Il_cattivo

Zgadzam się, oglądałam ten film kilka lat temu będąc jeszcze wyrostkiem i teraz co kilka lat do niego powracam. Tęskno mi do tych szalonych twarzy, ich przygody są świetne nie zmieniła bym w żadnym z tych filmów niczego, absolutnie niczego. Nawet teraz wierzę,że ich historia gdzieś tam trwa tylko z innymi ludźmi, w innym miejscu. Bo przecież na świecie nie brakuję wariatów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones