PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211196}

Lody na patyku

Eskimo Limon
6,7 6 761
ocen
6,7 10 1 6761
Lody na patyku
powrót do forum filmu Lody na patyku

Zawsze pokazywali w tv z niemieckim dubbingiem... Swoja droga, zastanawia mnie to, ze cala trojka
nie byla zbyt urodziwa, ale dziewczyny i tak na nich lecialy...

nie zawsze. w Comedy Central w pierwszych sześciu filmach był angielski dubbing, a w pozostałych dwóch niemiecki ;) nie byli zbyt urodziwi? co prawda się nie znam, ale Benji i Bobby nie byli brzydcy.

ocenił(a) film na 10
makintosz

a ja nie wiedzialem ze te wszystkie przeboje muzyczne pochodza z tego filmu i m.in dlatego ten film jest najlepszym filmem w historii kina

ocenił(a) film na 6
arek2010

Te przeboje nie pochodzą z tego filmu, tylko zostały w nim wykorzystane. To zasadnicza różnica, zważywszy na fakt, że są to evergreeny wykorzystywane w niezliczonej ilości filmów. To tak dla uściślenia.

makintosz

Powiedziałbym raczej, że Bobby był najbardziej atrakcyjny (to trochę coś innego niż "przystojny" lub "piękny", choć te określenia zazwyczaj idą w parze), a Benji i Huey wyglądali przeciętnie i tak też wypadali na jego tle (pierwszy był romantykiem o przeciętnym wyglądzie, a drugi nieco pulchnym wesołkiem)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

Rety jaki frustrat... nie chce mi sie czytac tych bzdur czy co tam napisales... :)

ocenił(a) film na 6

Prawda w oczy kole próżna istoto :)

użytkownik usunięty
returner

Lepiej prozna, niz falszywie skromna i nijaka. Dla mnie wyglad ma znaczenie, np. Taki polityk Kalisz to oblech, nawet reki balabym sie mu podac. :)

ocenił(a) film na 6

Tak jak pisałem dla kobiet księciem jest pewny siebie, zamożny, przystojny facet czyli facet z powodzeniem, który zaliczył wiele kobiet, bo traktował kobiety przedmiotowo i
ma tendencję do kłamstw i zdrad.
Kobiety nie potrafią myśleć logicznie, tylko postępują emocjonalnie
stąd ciągną bardziej do złych chłopców i
w większości relacji damsko-męskich są paniami na układ zobowiązań,
albo relacja opiera się głównie na przedmiotowym traktowaniu i
kobieta potem zdziwiona, że została wykorzystana,
a facet nie wiązał z nią planów.
Kobiety patrzą głównie na pewność siebie, wygląd, forsę i prestiż.
Wartości nie mają dla kobiet, aż tak wielkiego znaczenia.
Stąd źle traktują wartościowych i bardziej moralnych facetów,
tych mniej pewnych siebie czy brzydszych.




użytkownik usunięty
returner

Czyli ciag dalszy zawodzenia pt: bla, bla, bla...
Ze tez chcialo ci sie pisac takie nudy.
Moja rada - zmien forum, albo odstaw tabletki.
:)

ocenił(a) film na 6

A ty przestań być zakłamaną hipokrytką i
przynajmniej się przyznaj, że prawda w oczy kole i
też jesteś próżna, pusta i egoistyczna jak każda kobieta w
wyborze płci przeciwnej i lecisz na pewnych siebie, bogatych, przystojnych,
czyli takich co zaliczają wiele kobiet :)

użytkownik usunięty
returner

Bla, bla, bla...

ocenił(a) film na 7

Dzisiaj szczera kobieta to naprawdę powód do wylewania swoich frustracji. Zastanawiam się ile panienek musiało skrzywdzić tego biednego człowieka, że odnajduje w sobie tyle determinacji dla swojej projekcji. Powiedziałaś tylko tyle że cała trójka nie była zbyt urodziwa ale i tak dziewczyny na nich leciały. Gdzie tu jakieś zachwyty nad wyglądem?
Co w tym pustego czy próżnego?
Znam nie jedną niezbyt urodziwą kobietę która ma duże powodzenie u facetów i co w związku z tym? Jestem z tego powodu pusty i próżny? No do cholery

isild87 Ty tak na serio czy to tzw "trollowanie" ? Jeśli to Twoje prawdziwe "ja" to napiszę , ze osoba z Twego zdjęcia ma aparycje cyganki :))

użytkownik usunięty
djadamus

Moje moje, ale nie cyganka tylko w polowie Persyjka :)

ocenił(a) film na 5
returner

Czyli rozumiem że Ty marzysz o brzydkich dziewczynach w nadziei że mają bogate wnętrze?

ocenił(a) film na 7
returner

Myślę , że to co napisałeś dużo w tym prawdy jednak wiedz są kobiety którym zapala się czerwona lampka kiedy widzą przystojnego faceta. To rozsądek mówi im że czasem warto spojrzeć dalej, uśmiechnąć się kiedy ktoś powie ciekawą anegdotkę i bez względu na jego wygląd dać ponieść się uczuciu. Pewnie jak i faceci wolą zawiesić wzrok na atrakcyjnej kobiecie często nie zważając na to co mówi są kobiety dla,których wygląd jest za nadto istotny i cierpią.
Uroda to dobra karta w życiu ,ale z nią czy bez niej je wygrasz. Możesz sobie zaliczać kobiety do jednej kategorii i oceniać te dziewczynę po jednym wpisie ,który wydaję mi się nie miał na czele wcale mówić że bohaterzy są jakoś specjalnie brzydcy.
Aczkolwiek to nic nie zmieni, po co mówić na forum " ty jesteś pusta bo..." a ty " bo napisałaś tak " to co złe lepiej zachować dla siebie. Inaczej powstają hejty ,które wszyscy uważają za dziecinne a i tak kochają je drążyć.

ocenił(a) film na 6
TrefnaPanna

Czym są relacje damsko-męskie i jakie są kobiety
idealnie pokazuje właśnie film "Lody na patyku 1" :)
Wrażliwy, mniej pewny siebie i mniej przystojny chłopak zakochuje się w dziewczynie,
ale ona go olewa i woli pewnego siebie cwaniaka i próżnego przystojniaka,
uśmiechniętego, pustego, który zalicza wiele kobiet i większość nie może się mu oprzeć.
Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę on ją odpycha i zrywa z nią, jeszcze wmawia, że pewnie to nie jego,
mimo, że to z nim straciła dziewictwo. Woli zadawać się z innymi dziewczynami niż słuchać jej pretensji.
Wrażliwy zakochany chłopak oferuje jej pomoc, płaci za jej aborcje, bierze ją do domku na uboczu i
opiekuje się nią, by mogła dojść do siebie po aborcji.
Dziewczyna jest mu za wszystko wdzięczna, a on wyznaje jej miłość.
Zamawia też prezent, by jej dać w jej urodziny z wygrawerowanym jej imieniem.
Gdy zjawia się na jej urodzinach widzi jak się znów obściskuje z byłym chłopakiem,
a oczy dziewczyny, kiedy dostrzega jego zażenowanie mówią wszystko.
Potem w kolejnych częściach chłopak staje się coraz bardziej próżny.

Ta sytuacja idealnie obrazuje jakie są kobiety :)
Widziałem bardzo dużo w swoim życiu i taki jest realizm.
Kobiety lubią bardziej pewnych siebie, przebojowych,
dobrze zbudowanych, przystojnych.
A zatem wolą tych bardziej pustych i próżnych facetów,
zaliczających wiele kobiet i traktujących kobiety jak zabawki seksualne.
Nie bez przyczyny ponad 90% relacji damsko-męskich to nie związki,
a seks na jeden raz czy kilka razy, układ bez zobowiązań i romanse.
Kobiety ciągną do cwaniactwa (pewności siebie) oraz egoizmu i próżności (wyglądu i kasy).
Istnieją tylko egoistki i materialistki. Nie ma innych typów kobiet.
Możesz bronić dziewczyny, że jest naiwna, a gorszy od niej jest pewny siebie przystojniak.
Tyle, że co ma to do rzeczy skoro takie rzeczy są dla mnie oczywiste, że gorszy, ale co z tego
jak kobiety tego nie dostrzegają lub nie chcą dostrzegać i głownie do takich ciągną :)
Bo z takim najczęściej chcą się spotykać, z takimi najchętniej chodzą do łóżka i w takich się zakochują.
Kobiece wybory jasno i precyzyjnie mówią wszystko, że bycie wartościowym oznacza bycie frajerem.
Zresztą większość miłości jest nigdy nie odwzajemnionych.
A faceci, którzy najmocniej kochają z reguły są najgorzej potraktowani i
nawet nie mają szansy być z ukochaną. A kobiety znów są wykorzystane.

Przecież ja też kiedyś byłem młodym, miłym, wartościowym i romantycznym facetem,
który myślał, że kobiety trzeba się starać, ale to nie dawało wielkich efektów z
kobietami, które bardzo się mi podobały.
Kobieta woli sama wybrać choćby pustego prostaka niż chce starań innych facetów.
Zmieniły mnie próżność i egoizm kobiet i z czasem też stałem się przebojowym mężczyzną.
Bycie dobrym facetem jest frajerstwem.
Nie ma się ani szacunku, ani dobrych efektów z kobietami, ani się nie jest szczęśliwym.
Człowiek zawsze chce mieć lepiej niż inni, a nie gorzej.
Wiec pomyśl jak się czują ludzie z bardzo małym powodzeniem, źle traktowani,
ci wrażliwsi, bardziej wartościowi i zawsze w dupę kopani, gdy widzą osoby puste i próżne,
którzy mają duże powodzenie traktując płeć przeciwną jak wymianę kolejnych rękawiczek.
A ciągle kogoś mają, płeć przeciwna ciągnie do nich i tego nawet nie doceniają bawiąc się swymi ofiarami.
Włącz empatię, pomyśl co myślą i czują :)
Oczywiście z czasem i pod wpływem wielu doświadczeń sporo kobiet mądrzeje, choć nie zawsze,
ale przeszłość i ich dokonywane wybory zostają na zawsze.
A są jakie są, takie jak opisywałem.

Kobiety mają gdzieś facetów, którzy nie wpadną im w oko, ich starania są nieopłacalne,
bo kobiety same wolą wybrać faceta, który im się podoba i je wykorzysta niż
otrzymywać starania od facetów, których nie bardzo pragną poznawać,
bo nie są tak pewni siebie czy przystojni jak mężczyźni, których pragną kobiety.
Przykład pierwszy.
Idź na pierwsza lepszą dyskotekę i obserwuj na kogo źle, a na kogo dobrze reagują kobiety :)
Czy wolą mniej pewnych siebie i brzydszych, a bardziej moralnych czy
pewniejszych siebie cwaniaków i próżniejszych przystojniaków zaliczających wiele kobiet ?
To z tymi pewniejszymi i przystojniejszymi chętniej kobiety tańczą, całują się i obmacują.
Z takimi często chodzą się bzykać. To takim chętnie dają numer telefonu.
Będą chciały się z takimi spotykać, chodzić do łóżka, w takich się częściej zakochują i
przez takich częściej są wykorzystane. Pewność siebie i dobry wygląd to
przeważnie cwaniactwo, egoizm i próżność, a kobiety do takich ciągną,
do facetów którzy zaliczają znacznie więcej kobiet od przeciętniaków.
Nie interesują mnie puste słowa i hipokryzja kobieca,
a wybory/czyny określające fakty.
Przykład drugi.
Wejdź na jakikolwiek portal, stwórz dwa profile męskie, jeden ze zdjęciami brzydszego,
a drugi ze zdjęciami przystojniaka i zobacz jakie będą reakcje kobiet.
Profile brzydszych pokazują, że ktoś może być zajebisty, inteligentny, z poczuciem humoru,
a większość kobiet go będzie zlewać, bo nie ma ochoty nawet z nim rozmawiać,
a ktoś kto jest przystojniakiem może być próżnym i pustym palantem zaliczającym wiele kobiet,
a kobiety chcą z nim poznawać się chętnie i z nim spotykać się w realu.
Reszta to kwestia dobrej bajery i cwaniactwa.
Przykład trzeci.
A co może na aktorów, piosenkarzy, sportowców, gangsterów, uwodzicieli, biznesmenów też
kobiety nie lecą ? Takie typy mężczyzn zaliczają często mocne kilkaset kobiet w swoim życiu.
To dziwne, że mimo opinii największych kur..wiarzy tego świata kobiety tak mocno do nich ciągną.

Piszesz "Uroda to dobra karta w życiu ,ale z nią czy bez niej wygrasz."
Nie sądzę. Ktoś może być pusty, próżny, głupi, a będzie pewny siebie i przystojny,
czy nawet z kasą i będzie bez żadnych specjalnych starań miał mnóstwo seksu
z najpiękniejszymi kobietami. Z bardzo wieloma. Będzie małżeństwo.
Choć będzie głupim burakiem całe życie traktującym innych źle.
A ile jest wartościowych, fajnych, inteligentnych mężczyzn z wysoką kulturą,
którzy przez całe życie byli olewani przez kobiety.
Nie mieli przez lata żadnej kobiety i nie mają nadal, bo mają dość prób i upokorzeń lub
jak wybrała ich kobieta, której nikt nie chciał zadowolili się tym,
ale zazdroszczą tym wszystkim facetom z powodzeniem.
Jak to jest, że jedni zaliczają z 50 kobiet lub znacznie więcej niespecjalnie starając się i
kolejne kobiety ciągle na nich lecą , a inni mają w życiu 3 lub mniej.

ocenił(a) film na 7
returner

Myślę ,że masz już wyrobione swoje zdanie po wielu doświadczeniach co bym nie napisała nie zmieni tego jak będziesz myślał. Dlatego napisze tylko powodzenia w dalszej drodze do poznawania prawdy ;) o kobietach i nie tylko ;)

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

hm i Ty i Twój dyskutant macie racji i dlatego warto żyć ;)

ocenił(a) film na 6
TrefnaPanna

Tyle, że nie ma innej prawdy.
Prawie zawsze kobieta zakochuje się w mniej wartościowych facetach,
którzy zawsze byli próżni lub już się stali tacy.
Wygląd...pewność siebie i silne cechy...kasa..dobra bajera.
Najmniej wartościowe rzeczy najbardziej przyciągają kobiety.

Nigdy nie byłem typem imprezowicza.
Nie imponowało mi poznawanie kobiet na imprezach.
Nie rozumiem waszej natury dziwki.
Iść na dyskotekę, kręcić dupą przez napaleńcami,
ocierać się o facetów, czekać aż postawią drinki, upić się i
iść się gzić z facetami z dyskoteki,
którzy kobiety z dyskotek traktują jak tańszą wersję dziwki..
By mieć powodzenie u kobiet trzeba być wyzbytym z moralności i wrażliwości.
U to dotyczy każdego faceta, który chce mieć powodzenie większe niż małe.
Ile to facetów z powodzeniem jak zaliczy kobietę lub
znudzi się romansowaniem z nią
zaczyna ją traktować ją jak powietrze i
szuka nowej ofiary lecącej w pierwszej kolejności na
wygląd, cwaniactwo czy kasę.
Ile to facetów żonatych zalicza kobietę,
a po fakcie powie dopiero,
a kobieta wściekła,że była taką idiotką.
Ba są takie, że nawet wierzą w bajeczki jak
to się zakochał w takiej, że żona już się nie liczy,
bo jest szczęśliwy tylko przy kochance,
kochają takich, a facet wykorzystuje głupotę kobiecą.
Czyny jasno pokazują wszystko,
ale kobiety mało na nie zważają.
Stąd każdy mądry i doświadczony człowiek wie,
że starania o kobiety są bez sensu.
Są stratą czasu, bo kobiety są puste.
Bo kobieta woli o wiele bardziej spotykać się i sypiać z facetami,
którzy jej się spodobają od początku,
a nie docenia starań facetów, nawet wielkich,
którzy dla niej są mniej atrakcyjni z początku.
Po co zresztą się starać o coś co nie jest tego warte,
kiedy jest się od początku gorzej traktowanym
od tych co nie starają się wcale :)
Dla kobiet mężczyzna, który wie jak traktować kobiety to
dla mnie "mężczyzna, który traktuje kobietę jak dziwkę"
Bo przecież, jeśli kobieta jest zainteresowana to doświadczony mężczyzna to wie, bo robił to wiele razy i działa, bo ma zielone światło. Jest łatwo i przyjemnie.
Starania to walka z wiatrakami. Life is brutal.
Jedni faceci mają duże powodzenie, mimo, że są np:
bardziej próżni i puści..mają coś co kobiety przyciąga:
wygląd lub pewność siebie lub kasę lub dobrą bajere czy
kilka rzeczy z tego i przykładowo na sto kobiet do których podeszli pięćdziesiąt bardzo chętnie chciało się poznawać i było od początku chętne na coś więcej niż rozmowę czyli
seks czy nawet na coś więcej liczyło.
Inni faceci bardziej wrażliwi, moralni, ale bez dobrego wyglądu czy kasy z mniejszą pewnością siebie i słabszą bajerą, gdy przykładowo podejdą do stu kobiet
tylko z dziesięć chętne będzie na poznawanie i nawet coś więcej, a zatem seks czy związek.
Skuteczność dużo niższa :) Ale metodą przyjmowania porażek i upokorzeń oraz determinacji w
osiągnięciu celu i tak dopną w końcu swego.
A z czasem, gdy przestaną się bronić przed naturą
wyzbędą się moralności i wrażliwości więc
zyskają większą pewność siebie i lepszą bajere,
będą potrafili bardziej wzbudzać emocje w kobiecie,
a skuteczność sukcesów do porażek wzrośnie choć
chyba nigdy nie będzie raczej tak wysoka jak facetów,
którzy całe życie mieli z górki, dzięki dobremu wyglądowi, kasie czy naturalnej pewności siebie,
bo tacy próżniejsi faceci mają mniejszą wrażliwość z natury i
dobre przekonania do kobiet z powodu, że w relacjach damsko-męskich łatwiej zawsze im szło, kobiety dobrze na nich reagowały i często same się o nich starały.
A ich ego jest podbudowane sukcesami.
Faceci wrażliwsi z niewielkim powodzeniem
mają raczej niskie mniemanie o sobie,
bo duża ilość porażek każdego może stłamsić.
A na deser nie rozumiem kobiet po co chcą usłyszeć od facetów,
którzy im się podobają "kocham cię",
przecież to słynne słowo mało znaczy, jest tylko po to,
żeby w ostateczności przekonać kobietę,
by poszła do łóżka, gdy inne sposoby nie powiodły się.
Co do tych z mniejszym powodzeniem.
Bywa tak, że faceci wrażliwsi i wartościowi bez dobrego wyglądu,
z mało pewnością siebie, bez dużej kasy z powodu małego powodzenia i
upokorzeń zrezygnowali z jakichkolwiek prób
dalszego poznawania, bo przez upokorzenia poddali się i
stali się co raz bardziej nerwowi oraz
wrogo nastawieni do kobiet czy ogólnie ludzi.
Świat jest stworzony raczej dla twardych i złych.
Jedni się rodzą dla radości, Inni dla nocy i ciemności.
Kobiety przecież nie doceniają na pierwszym miejscu dobroci tylko
rzeczy próżne : wygląd (próżność), pewność siebie (cwaniactwo),
kasę (egoizm), dobrą bajere (kłamstwa).
Owszem nie wszyscy faceci są tacy próżni.
Ale takich kobiety olewają.
I częściej wśród takich są ci wyjątkowi,
ale kobiety to mało interesuje.
Fakty czyli wybory mówią, że dla kobiet liczy się głownie
wygląd, pewność siebie, kasa obojętnie jaki wiek ma kobieta.

ocenił(a) film na 10
returner

W tym co piszesz jest prawda i dobrze ze sa ludzie inteligetni ktorzy dostrzegaja to czego inni nie widza, do czego nie chca sie przyznac, dziewczyny leca na typ maczo, na przystojniaka, na bogatego i na nic innego. Ale rozpisujac sie tak o tym wszystkim zapominasz o jednym i tym samym JESTES HIPOKRYTOM, na co leca chlopcy(jak wolisz mezczyzni)? Juz mowie na wyglad, kase, inteligencje. Malo ktory z nas szuka inteligetnej, zabawnej, uroczej damy z nadwaga i krzywymi zebami. Piszac jakie rzeczy i uswiadamiajac dziewczyni ktore nie chca sie przyznac co ich pociaga, sam nie przyznales sie co ciebie pociaga. Film jest swietny polecam dla inteligetnych i tych mniej niekoniecznie dla cipulin

ocenił(a) film na 10
tadeo1959

I jeszcze jedno jak bronisz typu faceta wartosciowego z ubytkami typu brak kasy i brak urody to niech taki szuka rownego sobie u plci przeciwnej, bystrej, blyskotliwej inteligetnej ale grubej nie zazbyt urodziwej panienki, bo niby czemu szczupla piekna blyskotliwa, wysoka i inteligetna mialaby na takiego spojrzec jak jest tylu innych a noz jej sie trafi taki jaki opisales tylko przystojny

ocenił(a) film na 6
tadeo1959

I jeszcze jedno odnośnie
"bo niby czemu szczupla piekna blyskotliwa, wysoka i inteligetna mialaby na takiego spojrzec jak jest tylu innych a noz jej sie trafi taki jaki opisales tylko przystojny"

...Dlaczego ?....Bo przystojniejsi, pewniejsi siebie, bogatsi z natury są statystycznie bardziej próżni, egoistyczni. Tacy traktują kolejne takie kobiety jak zabawki do seksu, jak zwykłe dziwki.
ok 90% relacji damsko-męskich to nie związki, a seks na jeden czy kilka razy, układy bez zobowiązań oraz romanse z powodu, że kobiety lecą na mniej moralnych facetów, którzy zaliczają najwięcej kobiet.
A gdy nawet jest związek to często się zdarza z takim facetem,
że kobieta jest okłamywana i zdradzana. Ale oczywiście kobieta słucha jeszcze tłumaczeń i woli atakować kochanki.
Gdzie ty widzisz inteligencje wysoką u kobiet ?
Ja nawet słowa bym nie zamienił z kobietą , gdyby mnie zdradziła.
Oceniam ludzi po czynach/wyborach, słowa dla mnie mają zerowe znaczenie.

ocenił(a) film na 10
returner

Co do pierwszego postu zgadzam sie z toba, statystycznie to tak wlasnie wyglada, sa oczywiscie odchylenia ale sa one marginalne ALE to co ci umknelo to to ze dziewczyna zakochujac sie w chlopaku nie wie jaki on jest, jak ma do wyboru chleb albo ciastko pewnie wybierze ciastko bo tak czuje wierzy ze ciastko okaze sie lepsze od chleba, i nie mozna jej tego odbierac , kazdy decyduje za siebie, zycie ja nauczy co warto jesc, na podstawie wlasnych doswiadczen oceni czy jesc chleb czy ciastko a moze cos pomiedzy

ocenił(a) film na 6
tadeo1959

dobrze powiedziane :)

tadeo1959

To jeszcze nie jest wielkim problemem, ale sytuacja, kiedy po latach (na ogół już z przeterminowaną urodą) kobieta uderza do faceta, którym wcześniej się nie interesowała lub wręcz wprost go odrzuciła (w podobnej sytuacji

ocenił(a) film na 6
tadeo1959

""dziewczyny leca na typ maczo, na przystojniaka, na bogatego i na nic innego.""

Bzdura. Pewność siebie i cechy samca alpha oraz status społeczny to znacznie większy wabik niż wygląd czy kasa.

"I jeszcze jedno jak bronisz typu faceta wartosciowego z ubytkami typu brak kasy i brak urody to niech taki szuka rownego sobie u plci przeciwnej, bystrej, blyskotliwej inteligetnej ale grubej nie zazbyt urodziwej panienki, bo niby czemu szczupla piekna blyskotliwa, wysoka i inteligetna mialaby na takiego spojrzec jak jest tylu innych a noz jej sie trafi taki jaki opisales tylko przystojny"

A niby dlaczego ktoś bez super wyglądu czy kasy ma nie startować do jego zdaniem 9 i 10 ?
Ma pozwolić, by atrakcyjne kobiety sypiały i wiązały się z
prostakami, głupcami, nudziarzami, chłopcami z charakteru bo mają np: wygląd czy kasę.
Bardzo silny, mocny oraz ciekawy charakter i tak wygra z tymi, kto opiera swą wartość na wyglądzie czy kasie. Nie bez powodu kobiety narzekają, że mało prawdziwych mężczyzn.

ocenił(a) film na 10
returner

Kazdy startuje do dziewczyny ktora mu sie podoba, ale jak pisales wyzej liczne odzucenia zaloto ksztaltuja wartosc siebie w sferz mesko damskiej i jak to pisales stopniowo poziom sie obniza z 9 zalotnik poluje np na 6 itp kazdy mierzy sily na zamiary. Czemu ma nie startowac do 9? Oczywiscie ze ma startowac do 9 i mu sie moze udac ale przytocze tu uwielbiana przez ciebie statystyke to margines rzadko kiedy to sie udaje, tak samo jak piekna inteligetna sziewczyna ma prawo trafic na przystojnego inteligetnego mezczyzne

ocenił(a) film na 6
tadeo1959

Ma prawo trafić, ale to też rzadko się tak trafi,
bo w większości przypadków zanim zostanie czyjąś żoną jest
tylko zabawką do seksu dla pierwszych lepszych :)
A gdy ma dość niepowodzeń to daje szansę bardziej wartościowym, a powiedzmy mniej pewnym siebie,
mniej zamożnym czy mniej przystojnym przypominających adonisa i stwierdza, że dopiero teraz czuje się szczęśliwą kobietą, bo nie jest traktowana jak idiotka czy dziwka :)
Choć też sporo kobiet ciągle wchodzi w to samo gówno.
Intuicja kobieta jest mocno przereklamowana, bo ile to kobiet mówi, że nie wiedziało przecież kim jest ten facet lub jaki jest naprawdę, gdy jakiś mężczyzna widzi to od razu.
Intuicja kobieca ma tylko tą zaletę, że potrafi niczym skaner prześwietlić jak bardzo pewny siebie jest mężczyzna czyli jaką ma strefę komfortu i czy rzeczywiście w środku jest silnie mentalnie, tyle, że pewność siebie bardzo często jest wprost proporcjonalna do braku sumienia i większej tendencji do wykorzystania czy skrzywdzenia innych :)
Tak czy siak u mężczyzn pewność siebie , cechy silnego samca, inteligencja oraz status społeczny decydują zdecydowanie najbardziej o atrakcyjności. Wygląd dzięki charakterowi czy statusowi przeważnie i tak jest dobry (bycie eleganckim, zadbanym, czystym,
ładnie pachnącym, zadbane ciało).
Rysy twarzy czy wzrost mimo wszystko na tle wyżej wymienionych zalet ma marginalne znaczenie dla kobiet i potwierdza się to jeśli ma się powyższe atuty.

returner

W sumie to co piszesz to prawda.Może lepiej zabrać się za "kiepskie" bo męscy pewni siebie modele paszteta nie przelecą.Ale my też przecież wybieramy kobietę po wyglądzie nawet bardziej.Bo nie raz widzi się dobrą pannę z jakimś trolem. Ale cóż my ludzie jesteśmy już tak skonstruowani że jednak ta druga połówka musi nas pociągać fizycznie.Jeszcze jest inna kwestia że każdemu podoba się co innego. To już trzeba by się zakopać bardziej w nasze instynkty.Dobrze wyglądający partner to zdrowe,obdarzone dobrymi genami potomstwo.Ktoś pewny siebie, zaradny, dobrze zarabiający. Oznacza że zapewni bezpieczeństwo jej i potomstwu.

returner

Takowego wybiera ona z reguły wtedy, gdy on ma już wywalone i nie chce wyrywać się że swojej obojętności (dystans daje mu poczucie bezpieczeństwa i stąd m.in w podobnej sytuacji bierze się jego rezerwa)

returner

"Świat jest stworzony raczej dla twardych i złych."
Świat nie jest stworzony, bo nie ma żadnego stwórcy. Wszystko co napisałeś tylko to potwierdza.

"Jedni się rodzą dla radości, Inni dla nocy i ciemności."
Dokładnie tak! Zgadzam się w 100%

"Ale rozpisujac sie tak o tym wszystkim zapominasz o jednym i tym samym JESTES HIPOKRYTOM, na co leca chlopcy(jak wolisz mezczyzni)? Juz mowie na wyglad, kase, inteligencje."
Nieprawda. Jeżeli leci na piękne dziewczyny, jak każdy, lecz się do tego przyznaje, to nie jest hipokrytą.

returner

Oj trolku,trolku. Brzmisz jak napalony typ po pięćdziesiątce co nigdy nie zaliczył. Nie ma się czego wstydzić, takich frajerów jest na świecie więcej. Najpewniej sam jesteś brzydki jak but, albo gruby i nikt cię nie chce, więc zwalasz winę na innych. Polaczek pełną gębą. :)

returner

I dlatego dziś przez takich nieodpowiedzialnych facetów którzy przez wiele lat minionych robili dziewczyny i kobiety w konia, dzisiaj wiele kobiet ma takie a nie inne zdanie nt. większości mężczyzn i za grosz szacunku. Takie postawy pokutowały wiele lat. Dziś możesz być super gościem z wrażliwym sercem i chętnym do pomocy ale zazwyczaj i tak może być ciężko zbudować trwałą i pełną zaangażowania relację.

returner

Przeczytałem to i powiem ci że wiele w tym racji wiele z tego co napisałeś pokrywa się z tym co można zaobserwować na co dzień.

ocenił(a) film na 6
harry123_fw

Dobrze napisał, ale to nie jest portal poświęcony takim rzeczom. Tu piszemy o filmach, a nie o cmentarnych zachowaniach. Każdy wie jakie są kobiety i jacy są mężczyźni. To jest temat rzeka, który nigdy się nie kończy. Po co ciągle to odgrzewać?

NIE PRAWDA

Magia kina. W rzeczywistości nie odnajdziesz takich fajnych dziewczyn :P

ocenił(a) film na 6

ten film to produkcja Izraela i RFN, więc...

Wcale nie byli brzydcy, wyglądali jak normalni chłopcy :D

zresztą te dziewczyny też nie były jakieś specjalnie piękne. po prostu normalni, mlodzi ludzie. A returnera nie czytaj, bo on ma jakiś problem w tej dziedzinie wyraźnie. już kiedyś wpadłam w pułapkę dyskusji z nim, i szybko poązłowałam

ocenił(a) film na 10

no bo to jest niemiecka komedia, produkcji rfn- izrael, aktorzy są pochodzenia żydowskiego, podobnie jak reżyser i większość obsady, mówią po hebrajsku, ale film znacznie popularniejszy jest w niemczech i można powiedzieć, że zrobiony właśnie na niemcy, a sami aktorzy nawet do dzisiaj pojawiają się w niemieckich programach telewizyjnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones