PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525610}

Pola Londynu

London Fields
4,6 2 556
ocen
4,6 10 1 2556
Pola Londynu
powrót do forum filmu Pola Londynu

Dla mnie to jedna z najlepszych współczesnych powieści. Ciekawi mnie ta ekranizacja. Przy tak dobrej książce można się trochę obawiać rezultatów...Ale mam nadzieję, że te obawy okażą się niepotrzebne:).

ocenił(a) film na 4
xanaduuu2112

moja ulubiona książka. na żadną ekranizację tak nie czekam w życiu, jak na tę.

Meredith91

A jak Ci się podoba obsada?

ocenił(a) film na 4
xanaduuu2112

Mam nadzieję, że Johnny Depp nie będzie nikim ważnym w tym filmie, bo go nie lubię zbytnio. Billy'ego Boba uwielbiam. Ale co do Amber Heard.. Nicola ma charakter, a czy Amber ma charakter? Jakoś średnio to widzę, ale chętnie się przekonam.

Meredith91

ja nie mogę się doczekać tylko z powodu Johnnyego Deppa! :)

Meredith91

Prawdę powiedziawszy, ja też nie przepadam już za Deppem, ale grunt, że nie gra Keith'a Talenta! Strugess wydaje mi się z kolei za młody i za bardzo chłopięcy (wizualnie) do tej roli, bo Keith książkowy, to zupełnie inny typ;) Co do Amber, to również podzielam Twoje obawy. Pozostaje nam czekać i sprawdzić :)

xanaduuu2112

Jim da radę. ;)

xanaduuu2112

A ja wlasnie przeczytalam ta powiesc i nudzily mnie opisy, mialam wrazenie ze akcja to jakies 10% ksiazki a reszta to jakies majaczenie kogos pod wplywem narkotykow.... Moze mi ktos objasnic w ogole jak sie ta ksiazka skonczyla? Ktos wykorzystywal seksualnie dziecko a wiec byl gorszy od Nicoli? I w ogole czemu Nicola bawila sie facetami???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones