PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569908}
6,6 111 456
ocen
6,6 10 1 111456
6,0 25
ocen krytyków
Looper Pętla czasu
powrót do forum filmu Looper - Pętla czasu

... filmami z wątkiem podróży w czasie (bo to powoduje wiele pradoksów, błędów logicznych i wiele
niepotrzebnych dyskusji na temat tego czy film był "dobry") ale w tym przypadku film nawet mi się
podobał.

Jeśli chodzi o filmy dotyczące podrózy w czasie to DLA MNIE niedoścignionym wzorem jest "Back to
the Future" :) pomimo że R. Zemeckis i Bob Gale stawali na głowie by scenariusz był wolny od
błedów to takowych się nie ustrzegli... ale i tak na ich trylogię nie dam złego słowa powiedzieć! :)

belamyszkow

Uważam, że jedynym filmem, w którym nie było paradoksów i błędów logicznych, to "12 małp". Nie chcę zdradzać fabuły, ale tylko tam wątek podróży w czasie nie wymaga wyjaśnień. Serię "Powrót do przyszłości" też uważam za bardzo dobrą, na logikę mogę tam przymknąć oko, bo tam akurat chodzi o drobiazgi, które zmieniają przyszłość (typu nazwy miejsc geograficznych) i wyłapanie ich wszystkich sprawia dużo radości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones