PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600070}
4,5 14 833
oceny
4,5 10 1 14833
3,3 3
oceny krytyków
Los numeros
powrót do forum filmu Los numeros

Chociaż tutaj nawet zagraniczni pomocnicy polskiego pochodzenia nie pomogą.

Jak "to" oglądałem czułem sie jak kojot w potrzasku... odgryzł bym sobie kończyne byle by to wyłączyć ale dziewczyna bardzo prosiła a i ona wytrzymała 35minut...
Gdy by nie piractwo to chyba bym popełnił samobójstwo po obejrzeniu takiego filmu... że wydałem na to cięzko zarobione pieniądze. Raz popełniłem taki błąd też przez kobiete i dałem sie namówić na Tylko mnie Kochaj i to w kinie ;/// wyszliśmy po godzinie.
A odnośnie Los...
co mnie najbardziej wqrw1ało to ta j3b4ana muzyka w tle alias z francuskiego filmu erotycznego. Totalna porażka bo muzyczka jak do jakiejś komedii nie kiedy a ludzie rozmawiają "poważnie" a tam skoczna melodyjka jak z reklamy. Co najwazniejsze film nawet przez sekunde nie był śmieszny. Sama intryga... porażajaca. Nie wiem czy jak by nie usiadło kilku ludzi przy flaszce wódki to na chłopski rozum by taką sprawe rozwiązali. A jak gość kupił lewy los to idzie do miejsca w którym mu go sprzedali i to sprzedawca ma problem a nie kupujący... eh... 1/10 to mało. Pan Zatorski chyba pragnie przejść do jakiegoś kanonu kiczu i szmiry w historii kina. I pewnie mu sie to uda bo po którejs jego produkcji jakis mądrzejszy widz wezmie nóż albo siekiere co zrobi coś temu panu. Wtedy wszyscy bedą chwalić jego filmy.

I na koniec apel do całego narodu... ludzie nie wybierajcie sie na takie filmy do kina bo tylko napędzacie tą maszyne a oni dalej bedą krecic takie gnioty tylko dla kasy ;/

ocenił(a) film na 1
___ice___

Namawiasz ludzi żeby nie szli na do kina bo to napędza maszynę kiczu itd. Prawda jest taka, że ten kicz odzwierciedla właśnie nasze społeczeństwo. Mamy takie kino na jakie zasługujemy. Przykre, ale taka jest prawda.

ocenił(a) film na 5
___ice___

W naszym kinie jak w piłce nożnej????????????????????????
Zawsze możesz wyjść do innego pokoju albo zrobić coś innego w tym czasie .
Żeby czasem ta siekiera nie odwróciła się przypadkiem w twoim kierunku ........

ocenił(a) film na 2
Tibn

Tak jak w piłece... mam dobrych piłkarzy (twórców filmowych) a bramek żadnych (czytaj sukcesów w polskim kinie) a polska komedia to najgorszy z naszych rodzimych gatunków ostatnimi laty oczywiscie. Dla mnie polska komedia zatrzymała sie na "testosteronie" mowie tak dlatego że mimo że sam "testosteron" nie był najlepszym tytułem ale nic lepszego nie ogladałem od ostatnich kilku lat. Za to komedie zagraniczne bija nowe rekordy i są coraz lepsze.

I w sumie nie rozumiem jak niby ta siekiera ma sie obrócic w moją strone?
Poza tym wytłumacz mi jak moge wyjsc z pokoju kiedy zaczynam oglądać film z dziewczyną? chyba obiecałem a wiec siedze co samą ją zostawie? mam wrazenie ze nigdy nie oglądałes filmów z "drugą osoba"
A i piłką nożna sie chyba zbytnio nie interesujesz bo wielce jestes zdziwiony nie zauwazyłes ze piłkarze grają marniej niż 10 lat temu a filmy polskie są coraz gorsze? Nawet najwybitniejsi nie rezyserzy nie kręcą lepszych filmów o tych które sami zrobili kilka lat temu.

ocenił(a) film na 5
___ice___

I w sumie nie rozumiem jak niby ta siekiera ma sie obrócic w moją strone? : po prostu nie życz drugiemu co tobie nie miłe .
Oglądałem zapewne wiele razy więcej z drugą połówką niż tym .NO TAK JAK SIĘ CHCE DZIEWCZYNIE PODLIZAĆ TO TRZEBA ROBIĆ TO CO ONA CHCE .ZROZUMIAŁBYM CIĘ JAKBYŚ OGLĄDAŁ TEN FILM Z NIĄ W KINIE .
twoje porównanie Piłki nożnej do naszego Kina jest jak porównanie banan do marchewki .
I raczej 10 lat temu nasz football szału nie robił gdybyś napisał 20 lat temu to może jeszcze bym cię zrozumiał .

ocenił(a) film na 2
Tibn

No 20 lat temu też był "szał" w polskim futbolu. Wtedy przestalismy wychodzić z jakich kolwiek grup czy to mistrzostwa swiata czy euro. No i w 2002 pierwszy raz od kilkunastu lat zakwalifikowaliśmy sie na mundial. A teraz mamy dziką karte na euro a do rpa sie nie udało a wiec 10 lat temu gralismy na prawde lepiej. Mam wrazenie ze dzieli nas duża granica wieku ale o futbolu to pojecia nie masz.

ocenił(a) film na 5
___ice___

no tak a srebrny medal na olimpiadzie w Barcelonie 1992 roku to kosmici zdobyli

ocenił(a) film na 5
___ice___

Ps.Piłka nożna jest pojęciem szerokim można do niej zaliczyć nie tylko występy kadry narodowej ale też i klubowej .
Poziom naszej piłki można raczej można porównać do naszych zarobków .W porównaniu z innymi krajami zachodnimi .

ocenił(a) film na 2
Tibn

Dobra... olimpiada to nie mundial czy euro. Tam złote medale zdobywają drużyny które ledwo co wychodzą z grupy na mistrzostwach świata. A od medalu w barcelonie polska piłka po prostu upadła. A polska liga to śmiech... tutaj wszystko kreci sie w okół kasy i nikt nie chce sukcesów tylko sie nachapać. Taki melikson został kupiony za 700 tys złotych teraz jest wart około 5 milionów. Wisła sie kwalifikuje do ligi mistrzów a oni patrzą gdzie najdrozej sprzedac najlepszego strzelca w druzynie i lidze ;/ bo zarabiają siedem razy tyle co wydali w nie cały rok i płacic mu wiecej nie bedą bo za mało zostanie dla nich ;/ gówno było i bedzie jeszcze wieksze.

ocenił(a) film na 5
___ice___

Napisałem już to w skrócie wcześniej :Poziom naszej piłki można raczej można porównać do naszych zarobków ...........!!!!!!!!!!!!
To i tak nie zmienia faktów że PN nie ma nic wspólnego z polską kinematografią

ocenił(a) film na 6
Tibn

a o czymś takim jak "porównanie" to na języku polskim słyszałeś? Chyba już w podstawówce powinno się to pojawić.

ocenił(a) film na 6
Tibn

tbn napisał: "NO TAK JAK SIĘ CHCE DZIEWCZYNIE PODLIZAĆ TO TRZEBA ROBIĆ TO CO ONA CHCE .ZROZUMIAŁBYM CIĘ JAKBYŚ OGLĄDAŁ TEN FILM Z NIĄ W KINIE ."
Jako kobieta powiem Ci, żeś cham i prostak skoro oglądanie z dziewczyną filmu, który jej sprawia przyjemność uważasz za podlizywanie się jej.

ocenił(a) film na 1
___ice___

Ale w całym tym gównie współczesnego polskiego kina, jednak powstają dobre filmy. Tylko tych filmów nie obejrzysz w tv czy komercyjnym kinie. Chcesz ambitnego kina to pojeździj na festiwale. I jeszcze jedno. Przestań narzekać tak ostro na polskie kino bo tak samo ma się sprawa za granicą jak w Polsce. Wystarczy popatrzeć na te wszystkie transformersy czy green lantern. Tam też produkują gówna tylko mają inną modę. U nas się robi seriale takie jak M jak Miłość które za oceanem nie miałyby szans na jakiekolwiek przyjęcie się. Tak samo jest z filmami. W Polsce zaczęto ostatnio robić filmy adresowane do konkretnych grup społecznych i dla tego wychodzą filmy takie jak Los Numeros.

ocenił(a) film na 2
Slappy08

Polskie kino jest beznadziejne i to bardzo. Spojrz co sie dzieje w kinie niemieckim... Ludzie mieszkają od nas pare kilometrów a przez ostanią dekade dostali dwa oscary (a my nigdy) i 5 razy głowną nagrodę w cannes (my ostatnio w 93 czy 94 za trzy kolory kieslowskiego czerowny) plus to że niemcy połowe nagród zbierają czesto w cannes nie tylko za najlepszy film ale grandprix i aktorstwo. Polskie kino komercyjne czy offowe jest te pierwsze tytuły są robione dla kasy a drugie bez kasy. Jak juz próbują zrobić jakiś powazny film i za pieniądze "duże" to wychodzi gniot. A jak wychodzi niby ambitny polski film to odpada wszedzie w przedbiegach ;/... Polskie kino tego wieku jest wręcz tragiczne

ocenił(a) film na 1
___ice___

Problem z polskim kinem polega na tym, że za granicami naszego kraju z filmem związany jest cały przemysł. W Polsce jest za to zamknięte towarzystwo wzajemnej adoracji.

ocenił(a) film na 2
Slappy08

też fakt... trzeba robić loda albo dobrze sie urodzić żeby mieć dobry start w tym biznesie ;/

ocenił(a) film na 7
___ice___

Mnie sie podobal, bo polski :P Idealne filmidlo na wieczorne odmozdzenie ;)

ocenił(a) film na 2
tymot

to sie nawet nie nadaje na odmóżdzenie bo aż głowa boli... zresztą zeby przy czymś takim sie odmóżdzyć to trzeba nie miać mózgu ;/

ocenił(a) film na 1
___ice___

Jeden z najgorszych filmow jakie w zyciu widzialam.

ocenił(a) film na 6
Saligia79

oo, to szczęście masz do filmów, skoro same lepsze widziałeś ;) Ja widywałam gorsze. Temu dałam 5/10. Za co? Za w sumie pozytywny nastrój, za brak kloacznego humoru (pierdzenie, bekanie itp.), brak Cezarego Pazury, oraz na koniec perełka - za role Pawlickiego i trójki nowych partnerów zawodowych Kuby, czyli aktorki a Kabaretu Mumio i Mareczka z Brzyduli ;) Oni tacy uroczy byli :)

ocenił(a) film na 1
lia_13

Dla mnie film byl po prostu obrazliwy Nie wiem czy w Polsce gorzej jest byc policjantem czy kobieta. Pozytywny nastoj jakos mi sie nie udzielil, moze mam inne poczucie humoru. Jakos mnie nie bawia przyglupawi policjanci i kobiety biegajace za facetami jak psy z wywieszonymi jezorami.

ocenił(a) film na 6
Saligia79

Ałłaaa, ja tego tak nie postrzegam. Kobiety są różne. Także w tym filmie. Siostra przecież krytykuje główną bohaterkę za jej zachowanie. Nie zmienia to jednak faktu, że SĄ takie kobiety. Istnieją. Tak samo, jak istnieją kobiety piękne i puste jak Książkiewicz czy złe i perfidnie inteligentne jak Arciuch. A tyś się do tej jednej doczepiła. No zachowała się dziewczyna i tyle. A że się zawodowo zajmowała wyprowadzaniem psów, to dlaczego nie mogła powyprowadzać psa głównego bohatera? A że pomagała mu w rozwiązaniu sprawy? Rozumiem, że gdybyś ty miała przed sobą perspektywę odzyskania 9,5 mln zł wygranej to byś ot tak zrezygnowała? Ja na pewno nie :D

ocenił(a) film na 1
lia_13

Czyli laska po prostu leci na kase bez zadnych oporow rowniez z brakiem szacunku do samej siebie no tak takie kobiety sa :( Ja wole poczucie wlasnej wartosci niz kase, ktora sie kiedys skonczy. Pomijajac idiotyczny senariusz poziom naszych aktorow jest przerazajacy. Zastanawiam sie czy sa jakiekolwiek szanse na to, ze zacznie sie robic naprawde dobre filmy.

ocenił(a) film na 6
Saligia79

Pogięło Cię już totalnie? Ona nie leci na JEGO kasę, bo żadnej nie miał, a kasy z wygranej. Oni wypełnili ten los WSPÓLNIE!!!, tzn. on wymyślił liczby a ona poszła do kolektury, kupiła i wypełniła los. podobnie jak miliony Polaków. Twoim zdaniem wszyscy co w Totka grają to "lecą na kasę" i są godni pogardy? Weź wyluzuj i pomyśl logicznie. Choć w sumie, skoro Twoje hobby to wysyłanie losów i oddawanie wygranej innym to Twoje prawo. Dla mnie to frajerstwo. End of topic.

ocenił(a) film na 1
lia_13

Strasznie duzo agresji w tej wypowiedzi. Z jedym sie zgodze lepiej zakonczyc ten temat.

ocenił(a) film na 4
___ice___

Film słaby choć są gorsze i tak naprawdę da się go przełknąć. Dałem mu nawet 4 w ocenie:) Niestety pan Żurek trafia do listy aktorów , których osobiście nie trawię i uważam go za słabego grajka. Mnie zastanawia jednak jedna rzecz. Czemu w polskich filmach nie ma polskiej muzyki. Jeśli trzeba dać jakiś podkładzik to ładują jakieś angielskie pioseneczki. Czy widział ktoś film amerykański w którym była jakaś niemiecka piosenka, czy też francuski z rosyjską muzyką? Tam promują swoich, nasi filmowcy zaś promują innych:)

___ice___

Zgadzam sie film STRASZNY,mialem dac 3/10,ale gdy zobaczylem na koniec mroczka ktory nawija po angielsku,to obnizylem do 2/10,ale widzialem gorsze filmy,minimalnie ale gorsze :)A co do piłkarzy to sie nie zgodze,w polsce piłka nożna ciągle sie rozwija,wystarczy spojrzec na polskie kluby które coraz częściej łapią sie choćby do fazy grupowej ligi europejskiej,jednak w kadrze brakuje zawsze dobrego trenera,no i oczywiscie przydaloby by sie 99% PZPN wyrzucic :)

ocenił(a) film na 1
___ice___

Oczekiwałam lekkiej komedii, a w zamian obejrzałam 20 min. fragment filmu reprezentującego wyjątkowo żenujący poziom poczucia humoru. "Komedia" idealnie pasuje do kanonu filmów promowanych ostatnimi laty przez TVN. Sztuczna i amatorska gra aktorów oraz żałosne próby stworzenia filmu stylizowanego na styl komercyjnych komedii amerykańskich nie zapewniają rozrywki, lecz po prostu nudzi.

ocenił(a) film na 4
___ice___

Bardzo dobre, trafne porownanie. Gratulacje. Faktycznie nasze kino idzie w parze z sukcesami polskiej pilki i latwo to sprawdzic jesli chodzi o przedzialy czasowe. Bareja to taki K.Gorski (R.I.P.), a J.Machulski to taki Piechniczek. Mysle ze to jest super temat na prace doktorska pod roboczym tytulem - Zamienne zaleznosci pomiedzy pozytywnym wplywem polskiej komedii filmowej na sukcesy Reprezentaji Polskiej w Pilce Noznej a proporcjonalnie odwrocalna zaleznosc komedii polskiej Pilki Noznej na polska tworczosc filmowa.

dabram17

Machulski niestety też się skończył, wystarczy zobaczyć czym są jego ostatnie filmy. Szkoda...

ocenił(a) film na 4
impaler1

niczym Piechniczek....

ocenił(a) film na 5
___ice___

Dać 1/10 tylko dlatego że w filmie jest taka a nie inna muzyka. No za to gościu należy ci się szacun.
Szkoda że nie zauważyłeś w tym filmie genialnej roli Dziurmana i Justysi Schneider.

Z ciebie taki znaffca filmowy jak ze Smudy trener reprezentacji Polski. Wrzucić was do wora i wysłać na Neptuna bez biletu powrotnego.

ocenił(a) film na 2
tomucho77

A z ciebie *****... może zacznij czytać ze zrozumieniem (albo chociaż do końca) to co inni piszą. Pokaż mi gdzie napisałem że daje 1/10 ten tytułowi tylko ze względu na muzyke? Może rzuć okiem na scenariusz który jest tak kretyński a reżyseria tak słaba że aż głowa boli... Ty za to jesteś świetnym znawcą bo filmy Zatorskiego (patrzy Tylko mnie Kochaj, Dlaczego nie) zawsze to wielkie arcydzieła w tym przypadku także. Aktorstwo przeważnie trzyma jakiś poziom w polskich produkcjach tego typu ale co z tego jak fabuła jest dla idiotów, muzyka jest gwoździem do trumny. Może na koniec dodasz że tamte filmy też nie były złe?

ocenił(a) film na 5
___ice___

A co ci się niepodoba znaffco filmowy w Kompanii Braci ? w Dr. Housie ?

Kur*a jakim trzeba być frajerem żeby dać Kompanii Braci 1/10 a Muminkom 6/10.
Skąd ty się wziąłeś gościu ?

ocenił(a) film na 2
tomucho77

Widze że jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem... jak nie masz argumentów to "atakujesz" jak ostatni id.... . Może na początku odpowiedział byś na wcześniej zadane ci pytania?
A odnośnie tego co napisałeś to szczerze nie wiem skąd takie punktacje się tutaj wzięły bo nie oceniałem tych seriali w tym roku a z tego co wiem był tutaj "master reset' tych statystyk i musiałem wszystko od zera oceniać ostatnio. W życiu nie oglądałem muminków bo nie lubiałem tej kreskówki w dzieciństwie a 8 sezon house skończyłem oglądać przed wakacjami i z czystym sumieniem mogę mu dać 8/10 albo i 9/10 co do kompanii brać to również 8/10. Patrze w mój profil i nie widzę żebym miał oceniane te tytuły a jak wchodze na strony tych seriali i są oceny O.o dziwne.
A ty sie raczej nie powinieneś udzielać co do kwestii tego jak kto i co ocenia bo sam dałeś same 10 wszystkim częścią epoki lodowcowej, solance i hitmanowi (!!!) a resztą filmów jest i tak zbyt wysoko oceniona. Może zacznijmy od tego że ja oceniam filmy w kategorii czy jest to "dobry czy zły" tytuł, a ty kategorii czy ci się podoba czy nie, a więc już nie dyskutuj ze mną... "NA DOBRE I NA ZŁE" 8/10 i masz w ulubionych, Świat według kiepskich 9/10, czas honoru 10/10 i wszystko w ulubionych. Weź skończ dyskusje wieśniaku bo nie masz pojęcia ani troche o telewizji i kinematografii, jesteś tak głupi jak to co oglądasz. Chyba nie wiesz jakiej kategorii produkcje dostają ocene 10/10... też często oceniam filmy po tym że mi się podobają bo po prostu trafiły w mój gust i daje 10/10 ale na boga Akwamaryna 7/10 to samo Maczeta, walentynki... ile ty masz lat 13? W Zyciu nawet nie oglądałeś kina klasy A... bo nie widze żebyś miał oceniony jakiś film warty uwagi. Jak przestaniesz oglądać Na dobre i na złe" i zaczniesz zajmować się ambitniejszym kinem to wtedy się odezwij, porozmawiamy bo na razie to nie mamy o czym dyskutować "znaffco kina i polskich telenoweli"

P.S. A jak poznasz znaczenie słowa "frajer" dzieciaku to wtedy się odezwij bo piszesz, wyrazy o których nie masz zielonego pojecia

ocenił(a) film na 5
___ice___

No właśnie widzę że ty masz pojęcie o kinematografii ile ty masz lat 9 ? skoro dajesz Muminkom 6/10 a kultowemu serialowi jakim jest Kompania 1/10.

Co do argumentów to ty ich nie masz !!!. Ciekawe kto ci ocenił muminków na 6/10 ufoludki ? a może muminki w nocy ci odpaliły kompa i oceniły się na 6/10, nie sorka już 5/10. Coś nie zdecydowany jesteś co do tych Muminków ?

Wiesz czemu oceniam Na Dobre i Na Złe na 8/10. Dlatego tak oceniam bo bardzo sobię cenię grę aktorską niektórych aktorów w nim grających, których oprócz teatru mogę zobaczyć tylko i wyłącznie w tym serialu. Chodzi mi o Garlickiego, Sokołowską, Krzyżowskiego, Zielińskiego.

Żałosne "szczerze nie wiem skąd takie punktacje się tutaj wzięły bo nie oceniałem tych seriali w tym roku " buhahahaha co za gość.

ocenił(a) film na 2
tomucho77

Co ty tak bardzo ubolewasz że dałem taką niską ocenę Muminkom? :D tak cie boli że nie podoba mi się ta bajka? No to masz problem (sarkazm, żebyś nie musiał się tłumaczyć).
Widzę nadal że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona. Wiesz jak nie rozumiesz to się lepiej nie odzywaj bo robisz z siebie jeszcze wiekszego barana niż jesteś. Miałem wrażenie że już wszystko wytłumaczyłem w poprzednim poście ale ty nadal swoje. Mówiąc mi że mam 9 lat sam musisz mieć max 15, bo jak byś powiedział że mam 13 to troche byś jeżdził po samym sobie. Kultowe to może być Twin Peaks... a kompania braci jest bardzo dobrą produkcją która nie ustrzegła się wielu wad, w nie których kręgach może być kultowa ale to już kwestia gustu. Mimo wszystko wole Szeregowca Ryana a jak wiemy twórcy są ci sami co od kompanii.
Moja sprawa co mi się podoba i jak to oceniam. Mój gust, poniekąd coś się znam bo pierwsze miejsce w województwie i 7 w polsce z filmoznastwa nie bierze się z nikąd, a to było pare lat temu więc mogłem tylko nabrać doświadczenia i moje opinie mogą być już tylko bardziej trafne.
Tak jak wspomniałem jak przestaniesz oglądać durne polskie telenowele, (co mnie obchodzi że aktorstwo jest dobre? o tym już też wspomniałem że polskie produkcje bronią się głownie aktorstwem a zwłaszcza seriale, tego też nie udało ci się zrozumieć a pisałem o tym) to wtedy pogadamy. Nie próbuj się wykręcać że aktorstwo cię wciaga tylko po prostu lubisz to i oglądasz te beznadziejne tasiemce. Zresztą jak by nie patrzeć to nie pierwszy taki serial przez ciebie tak wysoko oceniony i nie ostatni za pewne, oglądaj dalej. Jak zaczniesz oglądać normalne filmy to odezwij się bo jak na razie to w twoich ocenionych tytułach nie widziałem nawet jednego wartego uwagi, Nie masz pojecia o filmie! i skończ temat dziecko kochane.
Jak wspomnisz jeszcze raz cos o muminkach albo kompanii braci to uznam że masz deficyt intelektualny. Mam gdzieś to czy kompania braci jest dobra, mi się nie podobała i tyle.
Teraz zastanów się poważnie co chcesz napisać bo znowu wyjdziesz na kretyna który nie umie czytać ze zrozumieniem i spuentuje to bardzo klasyczny sposób. Bo obok aktorstwa bardziej się liczy reżyseria i scenariusz.

ocenił(a) film na 5
___ice___

Wiesz co taką ciemnotę że nie wiesz kto tak ocenił ten czy tamten film, czy serial możesz wciskać tam u siebie w Burakowie.

Pędź frajerze do "Krainy Muminków" i zmień swój nick z ___ice___ na Niezdecydowany Muminek.

Hmm ... czasem przeraża mnie twoje ograniczenie - jesteś umysłowym impotentem. Zapewne spowodowane jest to że ktoś w twoim dzieciństwie używał twojego łba do wbijania gwoździ.

Kończę to gadkę z tobą bo nie mam ochoty rozmawiać z ignorantem.

ocenił(a) film na 2
tomucho77

"Teraz zastanów się poważnie co chcesz napisać bo znowu wyjdziesz na kretyna który nie umie czytać ze zrozumieniem i spuentuje to bardzo klasyczny sposób (...)" - Twoja Stara... dalej domyśl się sam i jak zwykle żadne z twoich zdań sensu nie miało =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones