PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654363}
6,3 228
ocen
6,3 10 1 228

Love Me
powrót do forum filmu Love Me

To dobry kryminał, nie wybitny ale wciągający, nieskomplikowany, dość dobrze zagrany. Mimo,że
film mi się podobał to żałuje,że go widziałam. Nie lubię takich filmów.Pozostawiają negatywne
odczucia. Zbyt dużo podobnych historii pisze życie i podają telewizyjne wiadomości,żeby
zaśmiecać sobie jeszcze tym głowę w filmie. Film można powiedzieć ku przestrodze ale też o tym
jak niewiele trzeba by zrodziła się tragedia. Nie trzeba być urodzonym przestępcą żeby się nim
stać. Nie można też w życiu jasno nazwać rzeczy dobrych i złych, bo często skomplikowana
ludzka psychika z rzeczy dobrych potrafi rodzić zło. Trzeba też uważnie śledzić kogo wokół siebie mamy.
Są pewne cechy charakteru, pewna ułomność psychiczna, która może podpowiedzieć nam z
kim ryzykownie jest wejść w bliską relację. Czy ludzie stają się przestępcami z bólu i
nieszczęścia? można temu zapobiec?Ile z tragedii dzieje się przypadkowo a ile z premedytacji i samoświadomości?
Czy też są pewne osoby u których prędzej czy później
ukaże się swego rodzaju choroba psychiczna bez względu na to jak będą się przeplatać ich
losy? A może da się od tego uciec ?tak by choroba wcześniej nieleczona nie zrodziła nam ofiary
w samym przestępcy?To między innymi tematy, które porusza film. Nie polecam go osobom które sugerując
się tytułem oczekiwały lekkiego przyjemnego filmu. Tytuł jest przewrotny i nie dotyczy typowej
komedii romantycznej dla nastolatków a kryminału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones