PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1297}
7,2 25 686
ocen
7,2 10 1 25686
6,6 10
ocen krytyków
Love Story
powrót do forum filmu Love Story

Ogłuszające klaksony samochodów, godziny szczytu, życie w mieście toczy się coraz szybciej i szybciej. I wśród tego kłębowiska ludzi jeden mężczyzna ze swoim cichym bólem, przejmującą rozpaczą! Jest coś tak prawdziwego w tej scenie, tak ogłuszającego, że nie trzeba słów.
Film ten ma wspaniałą klamrę kompozycyjną, kończy się i zaczyna w tym samym miejscu, na samym początku wiemy co się stanie z główną bohaterką, a jednak, przy końcu i tak pewnie wszyscy mają łzy w oczach ( są też Ci, co się nigdy nie przyznają do tego).
Świetnie ukazano pierwszą, młodzieńczą miłość, która później cementuje się, staje się coraz mocniejsza i coraz piękniejsza! Co ciekawe ukazano to z prostotą, bez wzniosłości, bez patetyzmu.
Poza tym też bardzo mi się podobał sposób ukazania stosunków Olivera z ojcem, pokazano różnicę pokoleń, nieumiejętność porozumienia się, upór i dumę! uczucia, które niszczą miłość!
Piękna muzyka, świetni aktorzy, film, prosty i cichy,a jednak prawdziwy i przez to nieśmiertelny!!

nan_s

podpisuje się pod Tobą obiema rękoma !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
GramNaFarcie

O czym Ty piszesz? Gdzie Ty dostrzegasz tu jakiekolwiek odniesienie do filmu?

GramNaFarcie

dobra zglosilam te smutne brednie:>

ocenił(a) film na 7
nan_s

Ta scena najmocniej we mnie "uderzyła". To fakt.

ABEL

Mnie uderzyła scena scenach w szpitalu - Zwyczajne się poryczałem, natomiast co innego zrozumiałem że ich miłość była bardzo prawdziwa nikomu się nie nie chwalili, tym że umiera też nie zwyczajnie chcieli być przeżyć te wszystkie szczęśliwie i złe chwilę razem.

buterfly

Mnie wzrusza scena jak Oliver po kłótni z Jennifer szuka jej po całym mieście.

nan_s

Pięknie ujęte

nan_s

Bardzo dobrze też, enigmatycznie ukazano Amerykę lat 70tych.

nan_s

Tak.

ocenił(a) film na 8
nan_s

zgadzam się w pełni. Chociaż nie wiem co masz na myśli pisząc "na samym początku wiemy co się stanie z główną bohaterką". Chyba coś przegapiłem bo nie wiedziałem do końca co się stanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones