PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744749}
6,6 28 846
ocen
6,6 10 1 28846
4,4 9
ocen krytyków
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
powrót do forum filmu Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Nie wiem po co nakręcili ten film skoro Narcos bardzo wysoko postawił poprzeczkę niemal całkowicie wyczerpując temat.
Dodatkowo serial potrzebował dwóch sezonów tutaj chcą to zrobić w dwie godziny ?
Patrząc na trailer dobór aktorów raczej średni, do tego Pablo płynnie mówiący po angielsku ?
To chyba taki skok na kasę po sukcesie Narcos.

zicos_mpm

Nie wiem czy wiesz, ze teraz bedzie 3 sezon Narcos

ania234

Tak wiem trzeci sezon zaliczony do obejrzanych.
Nie zdradzając fabuły wątek Pabla kończy się na drugim sezonie.
Trzeci sezon to wątek kartelu z Cali czyli głównie Miguela i Gilberta Rodríguez Orejuela
Netflix zapowiedział już czwarty sezon z akcją w Meksyku.

ocenił(a) film na 8
zicos_mpm

Sam jestes kuzwa parodia!!!

punisher822_filmweb

Bardzo wartościowa odpowiedź, poparta argumentami.
Nie powinieneś odrabiać lekcji ? jutro sprawdzian z przyry

ocenił(a) film na 8
zicos_mpm

Nakręcili film, bo skupia się na wątku romansu Pabla i widziane jest to z perspektywy jego kochanki właśnie. Ja się cieszę, bo ten temat to kopalnia i nawet serial nie pokazał wszystkiego. A aktorzy to raczej średni nie są, haha.

Bella_88

Jeżeli interesuje Cię ten kierunek polecam książkę "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara"
Dużo jest opinii, że mało obiektywna ale zawsze jest to czyiś punkt widzenia
Częściowo powiązana z Pablem jest też książka księgowego kartelu z Cali "Uwikłany. Prawdziwa historia człowieka, który pogrążył największy kartel narkotykowy świata" - genialnie się to czyta, wręcz pochłania.
Teraz w kolejce punkt widzenia syna Pabla czyli "Mój ojciec Pablo Escobar"

ocenił(a) film na 8
zicos_mpm

Dziękuję za informacje, już zapisuję i pewnie po filmie po nie sięgnę :)

ocenił(a) film na 7
zicos_mpm

książka może mało obiektywna, ale chętnie poznam każdą wersję wydarzeń

Bella_88

niestety nie skupia.

ocenił(a) film na 7
zicos_mpm

Film się zapowiada dobrze. Czytałem wywiad z Valejo, która pokaże inną stronę wydarzeń. A jeśli zagra ją Penelope Cruz to ja nie mam pytań i stawię się w kinie.

ocenił(a) film na 7
zicos_mpm

O przepraszam, dobór aktorów średni? Lepszych od Penelope i Bardema to chyba znaleźć nie można.
A że "skok na kasę", coż... Kolejne sezony Narcosa po sukcesie pierwszego i drugiego sezonu nie są w takim razie robione dla pieniędzy? xd

miniaturcia

Zdecydowanie nie mam nic do samych aktorów, Penélope Cruz to klasa sama w sobie.
Po prostu film w moim odczuciu będzie zbyt "zangielszczony" przez sam język, zarówno Penelope jak i Javier są pochodzenia hiszpańskiego więc nie rozumiem wyboru języka angielskiego.
Oglądając Narcos byłem zakochany w ścieżce dźwiękowej, kolumbijskim klimacie, do tego same dialogi i słynne "Plata o Plomo" - tego się nie da przetłumaczyć na angielski.
To są małe smaczki, które dla mnie tworzą klimat i wiarygodność.


ocenił(a) film na 7
zicos_mpm

Narcos jest super,tym bardziej obejrzę ten film. Zwłaszcza, że porusza wątki,których w serialu zabrakło, albo zostały przeinaczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones