PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99326}
6,3 5 449
ocen
6,3 10 1 5449
Lucky You Pokerowy blef
powrót do forum filmu Lucky You - Pokerowy blef

Pukanie w stół

ocenił(a) film na 7

Wie ktos co oznacza to pukanie w stół po zakończeniu gry. (jak np. w eliminacjach wygrany pukał 2 razy a ta kobieta co przegrała pukała jeden raz)

ocenił(a) film na 6
666Slimak666

prawdopodobnie szacunek dla przeciwnika za dobra gre ?? Podobnie jest w snookerze za bardzo trudne zagranie przeciwnik stuka kijem o brzeg stołu ;-)

Kali_von_Gall

To znaczy: nice hand.

666Slimak666

Sami się stuknijcie kijem, puknięcie to nic innego jak : check

ocenił(a) film na 7
Nanekdg

No na pewno odchodzi od stołu i pokazuje czekam?

ocenił(a) film na 6
Nanekdg

dokładnie check :)

ocenił(a) film na 9
666Slimak666

Pukanie o stół pokerowy nie oznacza nic innego jak przeczekanie licytacji bez podbijania puli :)

Klosek23

Tak jestem archeologiem.

Jak zwykle czytanie ze zrozumieniem w polskim społeczeństwie jest zbyt trudne.

"Wie ktoś co oznacza to pukanie w stół PO ZAKOŃCZENIU GRY."

Devitz

To nie do końca kwestia bezmyślnego czytania. Takiego zwyczaju w szeroko rozumianym świecie pokera nie ma, pukanie oznacza po prostu "czekam". Są jednak jednostki które mają swoje przyzwyczajenia, dobrym przykładem jest występujący w filmie Sam Farha, prawdziwy oryginał pełen dziwnych nawyków przy grze. Z ciekawości poszperałem po zagranicznych forach i spotkałem się ze stosowaniem pukania, po rozdaniu w następujących kontekstach:
- Gratulacje dla zwycięzcy.
- Przyznanie się do przegranej bez żalu..
- Pukanie po zwycięstwie na szczęście.
Z tym że podobnie jak wyżej wspomniałem to nie jest powszechnie rozpoznawany gest a maniera konkretnych graczy.

użytkownik usunięty
bartoszhalat

Dzięki za Twoją pracę :))
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones