PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601690}

Ludzie jak my

People Like Us
6,9 15 063
oceny
6,9 10 1 15063
Ludzie jak my
powrót do forum filmu Ludzie jak my

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry film! Świetna gra aktorska, ciekawy scenariusz, nie nudziłam się nawet przez chwilę, mimo, że film jest spokojny. Naprawdę polecam!

ocenił(a) film na 8
minogina

"że film jest spokojny" droga koleżanko,dramaty z natury są spokojne :) .Ale film na prawdę dobry,przed chwilą go obejrzałem i w trakcie oglądania przypomniało mi się,że już go wcześniej widziałem :( niestety często tak mam zbyt często,ale mimo wszystko nie żałuje że obejrzałem go drugi raz,film wart poświęcenia czasu.pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
minogina

Zgadzam się jak najbardziej! :) Wielką zaletą tego filmu jest to, że żadna z postaci nie ma płytkiej osobowości, a przede wszystkim główny bohater intryguje od samego początku. Nic nie jest naciągane, przesłodzone czy nienaturalne (co akurat w tego typu filmach zdarza się dość często), nie ma na siłę wyciskania łez. Wierzysz w to, co oglądasz, nic nie męczy, a historia wzbudza wiele przemyśleń. Warto obejrzeć!

użytkownik usunięty
karolinam92

Ładnie napisane :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
minogina

Czy ktoś zna jakieś inne podobne filmy z motywem matki samotnie wychowującej dziecko, w życiu której pojawia się jakiś meżczyzna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones