PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 680
ocen
3,6 10 1 24680
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Dla mnie film totalnie porąbany, najbardziej chory film jaki kiedykolwiek oglądałam!
Chciałabym o nim jak najszybciej zapomnieć, ale chciałam się dowiedzieć jakie sceny były
dla was najbardziej obrzydliwe ;))

ocenił(a) film na 7
kama_1919

Najgorsze - przecinanie ścięgien przy kolanach, może dlatego że resztę już widziałem :-P.

ocenił(a) film na 1
kama_1919

chyba jak kupe robili z tymu ustami poprzyklejanymi do dupy kolejnego, szok, nie umiem kużwa o tym pisac bez emocji straszne poryty film, powinni wsadzic za kraty tworcow

kama_1919

Polecam Tobie film Martyrs . Rewelacja filmik dzialajacy na wyobraznie i naprawdy mega okrutny w swojej prostocie. Jeden z tych filmow ktory oglada sie raz i juz nigdy nie ma sie ochoty ogladac po raz kolejny. Polecam i pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
GacekKolbudy

O nie zgadzam się film Martyrs obejrzałem raz i potem drugi i trzeci hehe.Ale fakt Martyrs jest świetny polecam .Obejrzyj bo jak nie to "Babcia skażę Cię Na Strach"

ocenił(a) film na 8
kama_1919

jak dla mnie najbardziej wstrzasajaca scena bylo to jak ta babka rodzi w aucie i co robi z tym dopiero co urodzonym niemowlakiem.

ocenił(a) film na 1
multiple

Dokładnie. Gdyby nie ta scena dałbym 2. ;)

ocenił(a) film na 10
kama_1919

No ciężko było wytrzymać psychicznie na scenie, gdzie Martin nakręcił sobie na penisa drut kolczasty i gwałcił nastolatkę na końcu ludzkiej stonogi :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones