PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 676
ocen
3,6 10 1 24676
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

pytanko

ocenił(a) film na 4

Dziewczyna, która była w ciąży uciekła[!] a on nadal pracuje jak gdyby nigdy nic?

ocenił(a) film na 7
naro_7

tak, co w tym dziwnego?
hehe, jak pedal gazu wciskala, to to dzicko co przed chwila urodzila zdeptala xD
hahaha

ocenił(a) film na 4
pavel13

"Twórcy kontrowersyjnie wmieszali w to ciążę, traumatyczny poród, i brutalne dzieciobójstwo"
Wypadki chodzą po ludziach xd

ocenił(a) film na 7
naro_7

i tak najlepsza byla scena, w ktorej wszyscy zaczeli srac :D

ocenił(a) film na 4
pavel13

czyli "kac kupa" do potęgi 666 ;P

ocenił(a) film na 3
pavel13

jak można się naśmiewać z zabicia nowonarodzonego dziecka.... rozumiem, że to tylko film ale naśmiewanie się z takich scen jest dla mnie kompletnie niedojrzałe i chore ;/ może wasze dziecko niech ktoś zdepcze i zabije, pośmiejemy się ;) cały film jest momentami groteskowy, ale akurat ta scena nie była zabawna. Ogarnijcie.

ocenił(a) film na 7
rszyc

a tak poza tym w domu wszyscy zdrowi?

ocenił(a) film na 3
pavel13

Jaka zabawna i błyskotliwa riposta, brawo :)

Hehe,
xD
Hahaha

ocenił(a) film na 7
rszyc

"akurat to nie było zabawne"

ocenił(a) film na 3
pavel13

Nie miało być :) to skopiowana część twojej wypowiedzi, nie traktuję poważnie ludzi, którzy piszą "xD", "xP" i inne dziwy :)

ocenił(a) film na 7
rszyc

i co mam się tym przejąć?
poza tym sam używasz emotek, mam nadzieję, że wiesz do czego służą?

ocenił(a) film na 3
pavel13

Tak masz się przejmować iks-de.

ocenił(a) film na 7
rszyc

odpisujesz na komentarz sprzed 2 lat i mówisz, że nie powinienem się śmiać z jakiejś sceny, której już nie pamiętam, bo tobie się ona nie spodobała, to dopiero jest komiczne

ocenił(a) film na 3
pavel13

To jest forum i można się wypowiadać na każdy temat ponieważ nic nie jest archiwizowane.
Skoro nie pamiętasz sceny to po co odpisujesz? Nie, lepiej zabłysnąć tekstem z kwejka... A nuż trafię na mistrzowie.org....

ocenił(a) film na 7
rszyc

nie musisz sie juz osmieszac, pierwszy wpis zalatwil sprawe

ocenił(a) film na 3
pavel13

Twój? Owszem
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
rszyc

widać nie grzeszysz inteligencją,
nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
naro_7

Zauważ, że film zaczyna się i kończą tą samą scena - moim zdaniem to tylko był wymysł wyobraźni głównego bohatera

ocenił(a) film na 10
macger2

A płacz dziecka uwięzionego w aucie w tle ? Po prostu Martin oglądał film po raz drugi, by w sposób bardziej przemyślany stworzyć swoje dzieło ponownie ;)

ocenił(a) film na 4
Marcy_May

To był krzyk laski z pierwszej części filmu. Zgadzam się z autorem posta powyżej, i tak wiem wczesna jestem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones