PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542284}

Ludzka stonoga

The Human Centipede (First Sequence)
3,6 51 735
ocen
3,6 10 1 51735
3,0 7
ocen krytyków
Ludzka stonoga
powrót do forum filmu Ludzka stonoga

Zdecydowanie NAJGORSZY film jaki kiedykolwiek obejrzałam. Totalne nieporozumienie. Nie
rozumiem ani aktorów, którzy zgodzili się w tym zagrać ani twórców pomysłu, który był fatalny.
Całość akcji można byłoby skrócić do 20 min. - wtedy miałabym przynajmniej poczucie, że straciłam
mniej życia niż straciłam. "Akcja" jest sztucznie rozwleczona, fabuła kretyńska, zakończenie jeszcze
gorsze... Nie rozumiem jak można było wymyślić coś aż tak złego. Z całego serca współczuję
wszystkim, którzy to obejrzeli - łączę się z Wami w bólu...

ocenił(a) film na 4
katarzyna965

Malo jeszcze widzialas :) Film jest poprawny, wiekszosc krytykuje go przez obrzydliwy pomysl, jednak jak dla mnie nie byl taki zly. Wiadomo, ze nie ma sie nad czym zachwycac, ale na tle obcenych horrorow wypadl calkiem przyzwoicie. Jeszcze do tego oryginalny scenariusz, bo tego jeszcze nie bylo. Zobacz jaka popularnosc zyskala "stonoga", o filmie bylo bardzo glosno, a dla tworcow to sukces.

ocenił(a) film na 1
corsa90

Dla mnie film nie był obrzydliwy. Był bez sensu. I medycznie i pod każdym innym względem. Całość wydała mi się nudna, dłużyło mi się to okropnie i czekałam z niecierpliwością na koniec. Fajnie to umiejscowili, miałam wrażenie że to historia o teraźniejszym przebłysku szaleńca Mengele. Jakiś pomysł to był, jednak został pogrzebany fatalnym wykonaniem, tragiczną grą aktorską i brakiem ładu i składu. Dla mnie to nie było oryginalne, tylko wymyślone na siłę - ale szanuję Twoje zdanie i dzięki za podzielenie się uwagami :) Masz rację z tym sukcesem. Mnie po prostu film nie przekonał ani trochę. Ani mnie nie obrzydził ani nie wystraszył, tylko znudził okropnie i nic nie wniósł do mojego życia.

ocenił(a) film na 4
katarzyna965

Zgodze sie z Toba, ze jest pozbawiony logiki, kompletnie. Zdecydowanie niewymagajace kino. Dla mnie nie byl taki zly z tego wzgledu, ze wrocilem zmeczon z pracy i mialem ochote na cos glupiego, co nie bedzie wymagalo zbyt duze koncentracji. Akurat ten film swietnie wpasowal sie w moje wymagania na tamta chwile. Kazdy z nas ma inny gust, bardzo lubie wymagajace kino, ale czasami trzeba tez dla odmiany zmarnowac 1,5 h na takie cos :)

katarzyna965

Zakończenie iście europejskie bez wzniosłego happy endu i za to uwielbiam to kino.Tak na marginesie - widziałem gorsze filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones