PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760086}

Honeymoon

Luna de miel
4,2 748
ocen
4,2 10 1 748

Luna de miel
powrót do forum filmu Luna de miel

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Sposób nakręcenia filmu to chyba amatorszczyzna lub mały budżet na ten cel ? A tak po za tym jeżeli chodzi o fabułę to: facet który ma nie równo pod sufitem ,porywa sąsiadkę ,więzi i zmusza m.in. do seksu... A przy okazji torturuje ! ...ale jak to mówią :"przyszła kryska na matyska" ;) Ogólnie fabuła dosyć cienka ,film dosyć brutalny i nic po za tym ? Można sobie darować !

ocenił(a) film na 8
con_desiros

dobre zdjęcia, muzyka, klimat :D dużo obejrzałam dziwnych filmów, ale tu na prawdę nie mogłam... doskonale można się wczuć w emocje bohaterki, do mnie trafił :)

ocenił(a) film na 8
unnamed01

Tęż się zgadzam klimat i muzyka bardzo dobre film bardzo ciekawy polecam

ocenił(a) film na 8
ernano87

SPOILER









jakiś pomysł jak ona go przeniosła na końcu? :D

ocenił(a) film na 1
ernano87

Hahaha. Śmiechłem..muzyka żałosna jak do teleranka, gra aktorska kiepska, zabawny film. Szkoda czasu. Zmarnowałem godzinę.

con_desiros

dla jednych to amartoszczyzna dla mnie świetny, klimatyczny film przypomina mi trochę chyba coś Almadovara z Banderasem ale nie pamietam tytułu. Zdjęcia świetne, juz mnie zainpirowały do sesji, muzyka ok ale gdyby była inna to bym nie płakał.. jako całoś dla mnie na 8. nie jest to ani polski badziew ani amerykański szablon ... miło się ogląda.. ale jest chory... myślę, że nie trzerba się zastanawiać jako ona wzięła tego faceta na końcu, bo to o co innego chodzi :)

ocenił(a) film na 8
sylvio

Także jestem tego samego zdania film ciekawy klimatyczny troszke mogła by być lepsza muzyka .Film wedlug mnie
powinien mieć lepsza średnią bo napewno nie jest nudny polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones