PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556429}

Lustra 2

Mirrors 2
5,3 16 298
ocen
5,3 10 1 16298
Lustra 2
powrót do forum filmu Lustra 2

Właściwie jak dla mnie to to samo co pierwsza część, lecz nie był taki zły jak w opiniach większości komentarzy

ocenił(a) film na 3
e_franko

jak to "z kąd" .... z tąd.... film bardzo slaby, postacie często wyglądają jakby były wklejone w kadr... coś jak plakaty wyborcze z doklejanym w photoshopie premierem Tuskiem.

ocenił(a) film na 2
e_franko

dwojka jest beznadziejna. troche ketchupu zamiast strachu. dwa punkty za to, ze przynajmniej na koncu sie jakos kleilo. chociaz jak faceta w lustro wciagalo to malo ze smiechu nie padlem

ocenił(a) film na 1
mszczep1

Ja dałem 2/10 za cycki, bo bez tego to 0/10. Film jest marną kopią części pierwszej z beznadziejnymi aktorami, efektami i scenariuszem.
Gorszego filmu nie oglądałem...sam nie wiem kiedy...

Nie polecam tracić czasu na ten szajs.

Xsaav

Momentami miałem wrażeni że głównego bohatera lepiej zagrałby manekin :) . (Nie wspominając o reszcie)

ocenił(a) film na 3
demson

z kontowni :) 2 przy jedynce nawet nie stała nie twierdze że jedynka taki super hicior, ale szło oglądnąć spokojnie i nie nudzić się, a tutaj szału nie ma.

Xsaav

zgadzam się - film beznadziejny, strata czasu... do 1 części się nie umywa nawet. Dosłownie klatka w klatkę to samo.... tylko inni aktorzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones