PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317539}

Lustra

Mirrors
6,4 71 954
oceny
6,4 10 1 71954
6,0 5
ocen krytyków
Lustra
powrót do forum filmu Lustra

I jak zwykle znacznie większa widownia jak w przypadku lepszego oryginału.
Cóż - Hollyshitwood bazuje na widzach, którym nie chce się nawet poszukać informacji o oryginale i jakoś mnie to nie dziwi...

Co do filmu - jak zwykle tandeta w porównaniu do pierwowzoru ale to już niechlubna tradycja narodu szerzącego pokój i demokrację na świecie.

stasiuvino

też wolę oryginały ale nie zawsze łatwo je znaleźć niestety.
filmwebowy link do oryginału poproszę? ;)

ocenił(a) film na 6
stasiuvino

Dziś obejrzałem ten film i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że był jakiś inny, na którym ten bazował. Jako że sam pomysł i idea luster mi się spodobały, natomiast wykonanie już trochę mniej, przyłączam się do prośby powyżej. :)

ocenił(a) film na 4
stasiuvino

http://torrentcrazy.com/torrent/6843943/into.the.mirror.2003.dvdrip.xvid.ac3-rf

stasiuvino

Święta racja. Szczególnie japońskie horrory zostały przez kino made in USA zrypane na maksa. Lustra miały nastrój grozy przez pierwsze 30 minut, a później to już tylko z górki , banalne i typowe zagrywki ...ale ostatecznie na naciągane 7/10 zasłużył , w sumie warto obejrzeć.

stasiuvino

Są tacy ludzie jak na przykład ja, którzy nie są w stanie obejrzeć azjatyckiego kina. Te najpopularniejsze ledwo dałem radę obejrzeć do końca i to też nie wszystkie taki na przykład Shutter-Widmo wyłączyłem po jakiś niecałych 20 minutach. Dla mnie wszystkie remaki azjatyckich horrorów są mistrzowskie a oryginały to dno.

Andrzejek324

Zgadzam się z tobą , azjatyckie kino brrrr właśnie horrorami zraziło mnie do siebie. Ich mentalności nie mogę przełknąć. Zresztą wystarczy zapoznać się jakie ci ludzie mają teleturnieje w kraju heheh . Widać kontrast czarno na białym że to dziwni ludzie pod wieloma względami. Dla mnie ich filmy są dla mnie nie do obejrzenia. A Co do STASIUVINIO to nie mące sobie w głowie polityką oglądając film czy to amerykański ,ruski czy ...niemiecki ? :) Holywood rządził , rządzi i będzie rządził nie ważne na ile krajów jeszcze napadną :)...

ocenił(a) film na 4
ter83

Tak, masz rację. Oni mają zryte berety. A Hollywood rządzi. Dodam jeszcze trudne sprawy i dlaczego ja. Nie mąć sobie w głowie...

stasiuvino

Spoko bez obrazy widzę że często oglądasz azjatów ,ja np nie mogę podołać. Jeden lubi horrory a drugi komedie :) I chciał bym podkreślić że zazwyczaj ci wielbiciele od komedii oskarżają o zryte łby tych od horrorów :)
ps. ja jestem z tych od horrorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones