PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317539}

Lustra

Mirrors
6,4 71 963
oceny
6,4 10 1 71963
6,0 5
ocen krytyków
Lustra
powrót do forum filmu Lustra

Słaby horror

ocenił(a) film na 5

Film obejrzałam po przejrzeniu recenzji na stronie, gdzie prezentował się całkiem dobrze.
Niestety moim zdaniem film nie był za ciekawy, gra aktorska cieniutka.

ocenił(a) film na 4
karolina100

Według mnie to było tylko 5 razy straszne, potem NNNNNNNNNNNNNUUUUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAA!!!

ocenił(a) film na 7
werahaa

Nie było straszne, to był mocny thriller. I oprócz pewnej sceny końcowej, film był ciekawym pomysłem, innym niż większość horrorów. Ogólnie film był całkiem w porządku.

ocenił(a) film na 4
Pathosis

Każdy ma inny gust co do tego "całkiem w porządku", albo KTOŚ NIE OGLĄDAŁ TYLU HORRORÓW I INNYCH RODZAJÓW FILMÓW CO JA!!! STRASZNY I CIEKAWY HORROR TO "shutter- widmo" i chyba wszyscy mnie popierają co do tego! Przynajmniej Ci co to oglądali O_o

ocenił(a) film na 7
werahaa

Myślę, że wypowiadając się nie trzeba krzyczeć, starając się przekonać co do swoich racji. ;) "Niestety", oglądałam wiele horrorów, i tego filmu, akurat do tego gatunku bym nie przydzieliła. Ale oczywiście to tylko moje odczucia, w końcu każdy ma próg wytrzymałościowy na innym poziomie, stąd też dla niektórych coś będzie przerażające, a dla niektórych - nie. I myślę, że tu nie ma nic do znaczenia kto, co i ile filmów oglądał w jednym konkretnym gatunku. To nie licytacja, a wyrażenie własnych opinii.

Pathosis

to BYŁ horror, gdyż występowały tam zjawiska nadnaturalne, co jest zasadniczą cechą tego gatunku.

ocenił(a) film na 8
czupurny

Tu się zgadzam ale co robimy z fiimami o zombie ? Bo jeśli:" piekło sie przepełniło i umarli wracają " to horror, a jeśli to wynik działania wojskowego wirusa to SF ?

dagoth_martin

wydaje mi się, że w obu tych przypadkach mozemy mówić o horrorze, gdyż nieistotna jest chyba przyczyna, a efekt (czyli żywe trupy, rzecz nadnaturalna) no i wywołanie efektu strachu, poczucia zagrożenia u widza. drugi przypadek sklasyfikowałbym jako horror s-f.

ocenił(a) film na 8
czupurny

"Predator" i "The Thing" straszą i wywołują efekt zagrożenia ale nie nazwał bym ich horrorami.

dagoth_martin

tak samo serii Alien byś nie nazwał ? co do Thing to bym się spierał.

karolina100

W pewnych kwestiach Twojej wypowiedzi sie zgadzam ale musze sie przyznac ze ten film mnie zaskoczyl i to pozytywnie.Kiedys tam z nudów wlaczylam ten horror a ze lubie te klimaty pomyslalam a co tam najwyzej strace troche czasu jednak czas nie poszedl na marne film po prostu mi sie podobał.Moze nie jest to najwyzsza polka z tego gatunku,ale da sie wysiedziec przed nim i nawet wciaga,a niektore momenty to grrr... swietne!!!Ten film to moje wielkie zaskoczenie,jestem jak najbardziej na TAK!

megan94

a ja na nie. film fajny do połowy, potem cały czas z górki. lepszym wyborem byłoby Fertile Ground , też średnia półka, ale za to lepiej[choć taniej] wykonana. no i aktorstwo lepsze. http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=2453

ocenił(a) film na 8
karolina100

A mnie się bardzo podobał..są gusta i guściki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones