PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729996}

Mężczyzna imieniem Ove

En man som heter Ove
7,6 29 341
ocen
7,6 10 1 29341
6,3 16
ocen krytyków
Mężczyzna imieniem Ove
powrót do forum filmu Mężczyzna imieniem Ove

Genialne kino! Fantastyczna gra aktorów! Na przemian bawi do łez i ściska za gardło ze wzruszenia. Ten film poprostu trzeba zobaczyć.

Po prawie dwóch godzinach seansu aż trudno było uwierzyć, że to już. I chyba nie tylko ja, ale większość widowni chętnie zostałaby w kinie na kolejne dwie godziny. Coś niesamowitego!

ocenił(a) film na 9
dolmis

Mam takie same odczucia :) Jestem świeżo po seansie ! Bardzo, bardzo, dobry film! Świetna gra głównego bohatera! Ścieżka dzwiękowa która towarzyszyła przez cały film niesamowita! Mnie irytowały i rozpraszały dwie dziewczyny które siedziały dwa rzędy wyżej i wciąż się podśmiewały i ciągłe wybuchały salwami śmiechu nawet tych smutnych momentach!

ocenił(a) film na 7
dolmis

Upierdliwo-zgryźliwy, ciężko co strawienia w codziennym życiu sąsiad - świetna rola...i to symboliczne za duże serce.

ocenił(a) film na 9
dolmis

film o zwykłym człowieku, jego całe życie w dwie godziny, to bardzo dużo, zastanawiam ile by pozostało po mnie... film bardzo wzruszający

ocenił(a) film na 8
dolmis

Zgadzam się !!! Genialne kino:) razem z synem śmieliśmy się i płakaliśmy.

ocenił(a) film na 10
dolmis

W końcu jest na Ale Kino. Dam tylko radę tym, którzy chcą się zniechęcić po kolejnej próbie powieszenia się - potem jest znacznie lepiej! Humor naprawdę nienachalny, przeplata się z goryczą tego, co niesie los...
PS. Po takich filmach chce się zapytać - czemu w naszym kinie nie ma takich filmów - ciągle tylko Adamczyk, Karolak, Kożuchowska oraz nachalny product placement? Lub produkcje dla 0,1% społeczeństwa autorstwa Sasnala?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones