Rdzawa schiza?

Czy ladne aktorki wyginely?Nie mozna bylo obsadzić do tej roli innej? Kolejny film i znowu ruda!!! Do obrzydzenia.Gdzie sie nie obejrzysz wszędzie rude paskudy.

5
  • Gdzie nie poczytasz tam troglodycki ścisk tyłka nad czymś co jest subiektywne... Serio mało kogo obchodzi Twoja awersja do rudych i estetyczne wyrafinowanie (chociaż w to bardzo wątpię) ad kobiecej urody. Jakby to w filmie było najważniejsze... no tak, zapominał reżyser napisać do tomaszka78 czy akceptuję obsadę , czy główka aktorka to zajebista dupa...wystarczająco nieruda.

  • tomaszek78 Ktoś kto pisze w taki sposób i zakłada taki temat musi być fascynującą osobą w towarzystwie. I nie chodzi tutaj o twoje poglądy, ale czystą głupotę, bo nie jestem pewna czy jakikolwiek racjonalnie myślący człowiek założyłby temat i pisał, jakie to rude nie są obrzydliwe, coś o poprawności względem urody i że czuje wstręt bo tfu brzydki kolor włosów. Doprawdy, zanim zaczniesz czepiać się innych spójrz na siebie, boś zapewne jeszcze niedojrzały umysłowo, a na dodatek to co piszesz jest obraźliwe.
    I naprawdę nie pomyślałeś, że są ludzie, którzy rude lubią? Ja bym chętnie widziała ich więcej w filmach.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o