PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245693}

Mój brat niedźwiedź II

Brother Bear 2
7,0 30 739
ocen
7,0 10 1 30739
Mój brat niedźwiedź II
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź II

Kto by chciał aby powstała 3 część?

Izabela727

Ja napewno nie. Wystarczy, że drugą spieprzyli.

Izabela727

Druga zdecydowanie gorsza od pierwszej, ale fajnie by było zobaczyć trzecią część...

Izabela727

Ja bym chciał

użytkownik usunięty
Izabela727

Ja bym chciała, choć druga część juz była gorsza... muzyka już nie ta i w ogóle jakoś tak już mniej mi się podobała. Głosy zmienili co mnie bardzo wnerwiło. Nie... to nie to samo.
Zato pierwszą kocham (pierwszy film który obejrzałam w kinie).

ocenił(a) film na 10
Izabela727

Dobre pytanie. W zasadzie to obie części były na podobnym poziomie, więc trzecia by mi nie zaszkodziła.

Pytanie tylko: o czym by mówiła? :P Może wytłumaczyłaby nieścisłości, które pojawiły się w części drugiej (brak Denahiego, inna szamanka i zdaje się inne plemię).

użytkownik usunięty
Izabela727

Lepiej niech już nie robią trzeciej części. Druga była taka sobie :(

Izabela727

Łapka w górę :/

Izabela727

Oczywiście ja bym chciala.Dobre pytanie...Moim zdaniem 1 i 2 było super :)Piękna bajka ponieważ dużo ludzi musiało się narysować aby bajka była piękna.Jak by miała być 3 część to powinna opowiadać o kodzie,kenaju czy tam kinaju jak tam każdy woli c: i o tej niedzwiedzicy zapomniałam jak sie nazywa xD Zacząć się powinno od piosenki jak nadchodzi lato na początku coś co we 3 robią np.łowią ryby 1 ryba wyskoczyła na kode i się wszyscy zaczęli śmiać :D Później jakieś przygody na polanie,spotkanie z kimś np.z łosiami którzy mają już dzieci biegną małe łosie z rodzicami tez zapomniałam jak sie nazywają xD Każdy z nich ma po 1.1 Alex 2 Edek i jakieś zamieszanie o coś później coś strasznego później kogoś spotykają np.nowego znajomego jak wilk którego wywalili ze stada zostaje ich przyjacielem razem przed czymś walczą później cos tam Nwm xD musze napisać książkę xDElo

Izabela727

Na pewno ja. Kocham ten film.

Izabela727

Ja bym chciał i opowiadało by o tym, że kenai i nita mają dziecko

Izabela727

Zobaczyć dorosłego Kode byłoby dobrze.
Nie miałby tego samego uroku. Zresztą tak samo, jak Ellie w TLOU Part II. Też nie była tą samą postacią, co w pierwszej części, ale miała swój nowy urok. I może tak samo będzie z Kodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones