PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630833}
6,8 58 487
ocen
6,8 10 1 58487
6,0 12
ocen krytyków
Mój rower
powrót do forum filmu Mój rower

TRA-GE-DIA i DNO!

ocenił(a) film na 1

Jeden z najgorszych filmów jakie widziałam. MIx sytuacji z tandetnych amerykańskich filmów obyczajowych; Nawet nie chce mi się wymieniać konkretnych scen, bo bym musiała opisać cały film.

Takie filmy powinny być zakazane!

ocenił(a) film na 3
amuaauma

nie pozostaje mi nic innego jak przyznać ci rację.
sentymentalny i infantylny. szkoda, bo ujęcia nawet ładne. scenariusz przesądza.

ocenił(a) film na 3
kapral11

nuuuddddaaaaaaaaaaaaaaa

ocenił(a) film na 8
amuaauma

Zakazane,bo co ? bo Ty tak chcesz? film opowiada o skomplikowanych relacjach,mozna powiedzieć pokoleniowych między trzema ludzmi. Zdecydowanie film przeznaczony dla wrażliwych odbiorców

ocenił(a) film na 1
adamxx68

Proszę tego aż tak dosłownie nie czytać. Osobiście daleka jestem od zakazywania komukolwiek wypowiedzi audiowizualnej. Bardziej to był wyraz mojego buntu wobec wszechobecnego promowania i zachwalania tego filmu.
Wiem o czym opowiada film, nie krytykuję tematyki, a jedynie jej łopatologiczną, naiwną realizację.

ocenił(a) film na 8
amuaauma

Cokolwiek jest naiwnego - zgadzam się,człowiek zwykle nie zmienia się tak łatwo pod wpływem kilku chwil bycia razem, jednakże nie pomyslałaś o tym że część widowni może utożsamić się z naszymi bohaterami i dla nich film może być okazją do przemyśleń co bardzo w tym przykładzie jest zaletą,temat promuje zjednoczenie,ugodę, miłość- ,wybacz jeżeli stawiasz jedynkę jesteś zimna jak głaz

ocenił(a) film na 8
adamxx68

exactly!!!! to film dla ludzi ktorzy duzo w zyciu przezyli i tak jak piszesz dla ludzi ktorzy nie sa pozbawieni uczuc, absolutnie film nie jest ani amerykanski ani infantylny wrecz przeciewnie bardzo polski, sa w nim male wpadki lub raczej nierealne sytuacje np.chlopak bierze rowerek 40-letni typu bobo do Anglii alu tu chodzi o symbolike itp

ocenił(a) film na 9
amuaauma

Po co mu odpowiadacie, jemu o to chodzi. Siedział na filmie lał w gacie tak mu się podobało. Ale na forum chce wzbudzić kontrowersje, taki typ. Trzymaj się zgryźliwcu!!!

ocenił(a) film na 9
amuaauma

Bo gust ma w miare dobry. Podziemny krąg lubi, dziwne, podobne filmy. Nawet nie wie jak podobne są te filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones