PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258946}

Mężczyzna idealny

Román pro ženy
6,3 2 458
ocen
6,3 10 1 2458
Mężczyzna idealny
powrót do forum filmu Mężczyzna idealny

Film nie mający nic wspólnego z poetyką czeskiego kina. A jednak fajnie się oglądający i naprawdę profesjonalnie zrobiony. Taka prościutka komedyjka przy okazji definiująca kto to faszysta TEN CO NIE LUBI POLAKÓW!
Nowe czeskie kino które znajdzie swoich amatorów. Dal mnie może być ale bez szaleństw.

ocenił(a) film na 6
tisoc

Zgadzam się. Jedyne co w tym filmie było czeskie to przedstawienie postaci na samym początku.

ocenił(a) film na 8
tisoc

o tak, nie jest to jeden z tych typowych filmow czeskich, ktore wszyscy kochaja, ale oglada sie naprawde dobrze :)

ocenił(a) film na 8
sagrada_g

bardzo miło się oglądało i na szczęście nie ma w sobie nic z amerykańskich komedyjek, pokazuje rzeczywistość , smutki, miłości , rozczarowania i humor . Polecam.

ocenił(a) film na 7
emaiko

Bardzo lubię czeskie kino, ten film rzeczywiście ma niewiele wspólnego z typowymi filmami naszych południowych sąsiadów, ale to mimo wszystko jedna z najbardziej uroczych i bezpretensjonalnych komedii romantycznych jakie widziałam i choć nie jestem fanką tego gatunku, to akurat ten film bardzo lubię.
Na chandrę jest doskonały:)

masuimi666

Zgadzam się z przedmówcą i liczę, że kino Czeskie nie pójdzie właśnie w taką stylistykę, którą obawiam się - i piszę to ze smutkiem obserwujemy w polskim kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones