PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7958}
6,5 42 791
ocen
6,5 10 1 42791
5,7 6
ocen krytyków
Młode wilki
powrót do forum filmu Młode wilki

Mimo, że urodziłam się w 1991, to jakos tak tęsknię za tymi latami. Były o niebo lepsze, niż wiek XXI z pokemonami, emo i galeriankami...

ocenił(a) film na 10
Poison_91

he he no ja jestem starszy o 2 lata i też tęsknie za latami 94-2001 bo wtedy było zaje nie było kanałów z bajkami 24 h tylko wieczorynka na tvp np muminki smerfy i inne a w niedziele o ile pamiętam myszka miki i przyjaciele :D najlepsza była

jony

no widzicie, im mniej tym lepiej:P
zgadzam się , lata 90- lepsze, a lata 80-jeszcze lepsze :P

ocenił(a) film na 10
MUSSS

Dokładnie Kiedyś Artyści robili hity na lata a nie hit na lato np
Bad Boys Blue Modern Talking itp
aż chce sie tańczyć i słuchać

ocenił(a) film na 6
jony

Coś w tym jest..
Ps. Fajny avek, skąd wziąłeś? :D

ocenił(a) film na 10
McFlyPL

od fotografa jak robiłem zdjęcie do dowodu osobistego

MUSSS

Całkowicie popieram!
Lata 80-90 były najlepsze! <3

Poison_91

jestem z rocznika 1986 i cieszę się, że moje dzieciństwo przypadło na lata 90-te. Najwspanialsze czasy mojej młodości, w których były świetne filmy i muzyka. Z sentymentem wracam do tamtych lat oglądając filmy i słuchając piosenek.

fantia

ja jestem z 84 dokładnie tak zgadzam się zwami te czasy dj bobo,nana ace of bace, c block...i wiele innych których teraz nie jestem sobie na tą chwile przypomnieć czekało się na 18-ste urodziny...... naprawdę miło wspominam tamten okres, a z wiekiem człowiek może wszystko a tak naprawdę nie może nic :) :) pozdrawiam wszystkich wychowanych na dj-u bobo :)

janosik_filmaniak

Podpisuje sie obiema rekami roknik 85 doskonale pamietam late 90-te to byly piekne czasy kiedy jeszcze nie bylo komputerow a wlasciwie byly ale niektorzy je tylko mieli wiec biegalo sie calymi dniami po podworku kanalow w telewizji faktycznie za duzo nie bylo a jesli juz byly to puszczali ciekawsze programy niz teraz prawdziwe bajki czy programy dla dzieci nie wspominajac juz o teleturniejach ktore byly naprawde swietne muzyka oczywiscie 10 razy lepsza niz ta dzisiejsza wspaniale czasy po 2000 roku wszystko zaczelo sie nagle zmieniac niestety na gorsze.

ocenił(a) film na 6
NEO250

Masz podobne wspomnienia do mnie, ale umowmy sie, ze obraz tamtych czasow budujemy obecnie na podstawie wlasnych sentymentow i namietnosci. Lubimy po prostu koloryzowac przeszlosc.
Zgoda, teleturnieje byly ciekawsze, ale nikt mi nie powie, ze teraz w telewizji nic nie ma. Ze 100 kanalow kablowki naprawde jest co wybierac!
Czy muzyka jest obecnie gorsza? Kwestia gustu, ale na pewno tacy artysci jak np. Beyonce beda pamietani takze w nastepnych dekadach. To absolutni giganci.
Obecnie mamy nadmiar informacji ze swiata polityki, show-businessu itd. Latwo sie w tym wszystkim pogubic! Nie doceniac rzeczywistosci.
Doskonale pamietam, jak u brata ciotecznego ogladalo sie na vhs-ie np. Terminatora 2 z jakims przeplotem:D I czlowiek byl wniebowziety. Dzis takie cos by nie przeszlo:)

ocenił(a) film na 10
Qjaf

Raczej wątpię, że jest co oglądać w TV. Mimo tych setek kanałów znaleźć coś ciekawego między Trudnymi Sprawami i jego klonami a kolejnymi telenowelami jest cholernie ciężko.
Nawet Discovery zeszło na psy.
Dlatego też telewizji nie oglądam w ogóle, poza jakimiś meczami czy innym sportem.

ocenił(a) film na 6
Manor

TCM, pierwszy z brzegu kanal pokazuje co 2 ciekawy film:)

ocenił(a) film na 10
NEO250

Dokladnie wtedy jak sie mialo antene satelitarna to bylo cos a kmorke to juz wogole w latach 90 ludzie jak cos mieli bradziej to doceniali

Poison_91

Dzisiaj czytałem że ma być 3 część Młodych Wilków

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

Też o tym czytałam :)

Pomimo tego, że mam nadzieję, iż to prawda i nie mogę się doczekać, bo wręcz kocham tą produkcję... To mam lekkie przeczucie, że to będzie klapa:( Takie naciągane trochę i sztuczne. Co oni chcą zrobić? cofnąć się jeszcze wstecz przed częścią I? No bo przecież Cichy zginął w pierwszej części a tu nagle czytam, że i on ma mieć tam swoją rolę.No chyba, że to będą jakieś retrospekcje, ale mimo wszystko nie pokażą retrospekcji z podstarzałym Jakimowiczem.

Mam nadzieję, że się mylę i że jeśli film powstanie, okaże się wielkim sukcesem :D

Carmellia

zazwyczaj kontynuacje są nie udane, np Sztos2 moim zdaniem klapa,, ale może w tym przypadku będzie inaczej.A co do cichego miejmy nadzieje że reżyser nie zrobi z nas idiotów,że Cichy magle ożył bo przecież doskonale pamiętamy co się z nim stało.... Lepiej by było i moim zdaniem mniej naciągane to by było jak by odnalazł się jakiś brat blizniak coś takiego

ocenił(a) film na 5
Poison_91

Ja jestem ledwo 2 lata starszy, ale o ile emo i galerianek nie pamiętam, tak Pokemony mocno mi się kojarzą z latami 90-tymi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones