PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97316}

Młody Adam

Young Adam
6,4 8 155
ocen
6,4 10 1 8155
6,4 5
ocen krytyków
Młody Adam
powrót do forum filmu Młody Adam

Tandeta

ocenił(a) film na 6

Miejscami ''Młody Adam'' przypominał tandetne filmy erotyczne, które lecą po 23 na Tele5. Zero przesłania czy wartkiej akcji, która przykułaby uwagę. Reżyser mógł chociaż większą uwagę zwrócić na związek między Joe a Ellą, mógł bardziej skupić się na uczuciach i pójść w tym kierunku. Niestety tego nie zrobił i mamy pełno obleśnych scen erotycznych już od pierwszych minut filmu. Nie polecam

Magda_fru

Widziałaś tam jakieś uczucie? Bo na mój gust to w filmie chodzi o to że główny bohater nie ma uczuć. Z kobietami wiąże się tylko w jednym celu. Przy okazji ma poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kiedy się "zmęczy" związkiem, zmienia kobietę. Jeszcze pod koniec filmu widz może mieć nadzieje że ten facet jednak ma sumienie. Może kiedy usłyszy wyrok wydany na niewinnego człowieka, przyzna się do tego co zrobił a on siedział bez emocji rozglądając się czy ktoś go nie skojarzy z ofiarą.

Magda_fru

To była porażka! W gazecie pisało, że to kryminał. Ok więc włączyłam, powiedziałam mamie, że leci film o takiej treści. Zezłościłam się. Wg gazety miał być to kryminał gdy tymczasem zmarnowałam wieczór na jakiś film w którym główny bohater urozmaica sobie życie uprawiąjąc seks z kim popadnie i gdzie popadnie. Byłam zniesmaczona kompletnie. Ale kontynuowałam w film z nadzieją, ze pojawi się w końcu wątek kryminalny i też aby przekonać się co dalej wyniknie, a raczej co też kurna chodziło reżyserowi o ukazaniu w tym filmie. Ukazało tylko "szowinizm:. Nic więcej. Oceniłam na średni, choć mnie kompletnie rozczarował i już będę zdawać się tylko na ten portal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones