PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 164 932
oceny
7,5 10 1 164932
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

7+

ocenił(a) film na 7

Serce do tego co się robi i ugruntowany cel.
Spojler przez nieuwagę...

andpol

Właśnie obejrzałam po latach i muszę przyznać, że wzruszyłam się tak samo jak dawniej. I ten utworek Coolio... bosski

Herma35

A na mnie film nie zrobił już takiego wrażenia jak dawniej. Sama byłam zaskoczona, bo spodziewałam się większych emocji, a tak to obejrzałam i poszłam spać.
Trochę to naiwne, że młodzież na jednej lekcji uczy się co to jest czasownik itp, zupełnie jakby to była podstawówka, a potem omawia wiersze. Zresztą, sama młodzież nie była aż taka zła, znacznie gorzej mają nauczyciele niektórych gimnazjum. SPOILER!!!! A sprawa Emilio? Nie rozumiem czemu pójście do dyrektora szkoły miałoby być lepsze niż pójście na policję - i to kablowanie i to.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
szyszkajr

to coś jak biali, sama tępota na tym nieszczęsnym świecie

ocenił(a) film na 8
umberella

Może dlatego, że dyrektor usunąłby gościa z terenu szkoły za dealowanie, nie za grożenie Emilio. Pójście na policję wiązałoby się z przyznaniem do tego, że mu grożą. Przez środowisko w jakim się obracali byłoby to pewnie odczytane jako poddanie się. Gdyby pozbyłby się go dyrektor za rozprowadzanie narkotyków w szkole, mogłoby się udać ukryć to, że informacja wypłynęła od Emilio. A może nic by nie zmieniło. Tego nie wiemy, bo Emilio nie został przyjęty przez dyrektora. Sam fakt odesłania go, bo nie zapukał pokazuje, że czasem z błahych powodów ignorujemy czyjeś problemy. Myślę, że twórcom chodziło o pokazanie, że niektórzy nauczyciele nie przejmują się trudną młodzieżą. Liczą się reguły i unikanie odpowiedzialności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones