PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 164 929
ocen
7,5 10 1 164929
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

Książka ,,Młodzi Gniewni"

użytkownik usunięty

Poszukuję książki ,,Młodzi Gniewni" LouAnne Johnson .Czy ktos posiada ten tekst?Jeśli tak,to napiszcie jak Wam sie podobała.

ocenił(a) film na 7

Właśnie skończyłam ją czytać. Mnie się podobała ;) Jednak uważam, że książka jest całkiem inna od filmu. Teraz widzę, że film jest taki bardziej w stylu hollywood. Przykładowo śmierć jednego z bohaterów... w książce nic takiego nie ma.

ocenił(a) film na 10
Chocolate_7

Chocolate 7 gdzie znalazłaś tą książkę?? Również bardzo chciałabym ją kupić

ocenił(a) film na 7
HollyShannen19

Znalazłam ją przypadkiem w bibliotece;)Może poszukaj na allegro albo w empiku.

Chocolate_7

Z tego co wiem to książka ma tytuł "My Posse Don't Do Homework" (czyli "Mój oddział nie odrabia pracy domowej") i nie wyszła w Polsce, ale można przeczytać ją w formie ebooka (oczywiście w oryginale czyli języku angielskim).

ocenił(a) film na 8
Modrzew88

Książka wraz z premierą kinową adaptacji wyszła w Polsce. Tylko raz.
Wyadano ją pod kinowym tytułem, tj. "Młodzi gniewni". Pokusiło się o to wydawnictwo Prima w roku 1996. Do dnia dzisiejszego nakład tego wydania jest tak lichy, że aż nieosiągalny. Dziwne, że żadne wydawnictwo dajmy na to popularny "Prószyński i Ska" czy "Amber" nie pokusiło się o jej wznowienie, podczas gdy film należy już do klasyki lat 90-tych.

Pozdrawiam!

akira894

W takim razie przepraszam za dezinformację.

A ja mam tą książkę, i chętnie wystawie ją na Allegro. Tylko nie wiem ile jest warta...

ocenił(a) film na 9
tomi00

właśnie przeglądałam różne stare książki które gdzieś zawieruszyły się kiedyś domu ;)
I o prosze jest i ta ;) " Młodzi Gniewni " hmm za chwilę zabieram się za czytanie ;)

ocenił(a) film na 9
merry_5

serio mamy ta ksiazke w domu?? skad?? nie przypominam sobie...wez jej nikomu nie dawaj!! jak przyjade, to sobie wezme:)

tomi00

Wystawiłaś już tę książkę ?;>

Hm, ciekawe ile da się wyciągnąć za tę książkę skoro to taki unikat? Tak się składa, że mam egzemplarz.

pan_dziejaszek

Witam czy znajdę jeszczę tę książkę na Allegro lub gdzieś indziej ? Bardzo prosze o odpowiedż i gdzie mógłbym ją dostac
Z góry dziękuje

Witam.
Szukałam wszędzie tej książki, jednak bezskutecznie...
Jeśli ktoś z Was ma tę pozycję i chciałby ją odsprzedać, to bardzo proszę dać znać. Jeśli nie, to chciałabym przynajmniej dostać ją na jakiś czas, abym mogła sobie ją skserować i odesłać z powrotem. :)
W sprawie ceny dogadamy się na pewno. :)

karola73

Czy ma może ktoś tą książkę do odsprzedania albo czy ktoś wie gdzie mogę ją kupić ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones